Plug - osnovna tema

Ma ja .islim da je original samo novija serija ima on i jednu stariju seriju samo slabe daske mene samo ove kosine plase zato vas pitam ko ima iskustvo

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Imamo plug 610 05 zaorava kukuruzovinu samo kad je popaljena probali i da tanjiramo pa zaoravati bez paljenja nista od toga samo muka i zali boze oranja
 
Ne zna tocak mi ne treba crtalo nikad nisam koristio tesko se nalaze 756vk kod mene u kraju

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 
Da li ima neko iskustva sa plugom za ugar 5 ili 6 brazda, mislim da su 10 coli?
Koliko brazda bi mogao vuci traktor 90ks?
Gde bi se tako nesto moglo nabaviti?
 
На отпад код "браће" купиш 5-6 коњских плугова саставиш их направиш им греду и ето ти плуг за гарење.
 
Bio je jedan takav plug kod nas u selu od 6-7 brazda i vuko ga čovek sa 558. Davno je to bilo, čovek je umro a gde je plug.... Mogu da pitam njegovog zeta. A mogu da vidim i kod mene u arhivi koliko imam tih dvogera tj konjskih plugova (gori sam od crnih braća, sve čuvam).
 
Ја имам пар цвајера и пар једнобразних, отац оће да прави за гарење од 6-7 бразди. Реко мајке ти какво гарење на ову цену нафте. Али то му је жеља да направи па га нећу спречавати. Иначи кад смо купили наш први трактор урсуза 335 он је био направио тробразног за гарење али смо орали са њиме и за пшеницу. Данас се налази код комшије мењали га за неки двобразни.
 
Nazad
Vrh