Plug - osnovna tema

Решио си проблем плуга. Сад не преиспитуј своју одлуку барем једну петолетку.
 
Sa plugom je završeno😁, danas me rođak mezeti, veli uzeo si mali plug za 75 ks, ali mislim da bi uzeo veliki plug da sam uzeo 3 brazde. Orao sam 30 do 35 cm i traktor vuče lako, prva brza 8 km/ h ali kad pustim graničnik do kraja pa plug podubi na 40 cm traktor osjeti da je teže. Ipak je ovo prava mjera za njega ako hoćeš da domaćinski uzoreš duboko.
 
Miladine koliko imaš dugmića za memoriju obrtaja? 1 ili 2? Nisi pogrešio ,veliki bi mu bio plug sa 3 brazde,imam isti samo bele boje,to mu je mera samo tako.
 
Ако осетиш да има вишка снаге, увек можеш да покушаш нешто са претплужњацима или оним чешљем (видео си на оним мађарским плуговима).
 
Tema mora biti aktivna jer su kod nas subvencije osmisljene tako da se stalno nesto treba ulagati i kupovati
Bolje receno pare moraju da kruze, nema slaganja na kamaru a i inflacija ih pojede
 
Pozdrav

Vrti se na oglasu plug već neko vrijeme, cijena izgleda primamljiva pa sam se htio posavjetovati sa iskusnijima da li taj plug sa razlogom stoji tako dugo. Vario sa memori cilindrom navedeno u oglasu...







315555069-5241229379322390-6676791852704805915-n.jpg
 
Mislim da kupnjom novog kvernelanda nema greske,jos ovaj ima zastitu.....koliko novcica
 
Nazad
Vrh