Plug - osnovna tema

Bio sam danas da ga vidim,plug je ko bombona.
Kao nov je ima sve od opreme jedino mi se ne sviđa što mu je zahvat fiksan.
Između glava 90 cm visina 70 ili 75 ne sećam se. Ja sam merio čovek nije bio kući ima i par slika.
Na njemu je tablica.
"produit par huard-ucf aveo l approbation de MASSEY-FERGUSON S.A"
 
Imaju Spajići MF 5 brazdni obrtač a oni ljudi obrađuju veću količinu zemlje pa da ne valja sigurno ga ne bi držali u svom dvorištu.Zar ne?
 
recite mi drugari koji je najbolje pazariti plug za traktor Belarus 820,planinsko zemljiste je u pitanju.....mada ima i poneka luka sto bi kod nas rekli mada toga je malo.......
 
http://www.kupujemprodajem.com/plug-mf-871478-oglas.htm?filter_id=928205#photoBig
Šta mislite o ovom plug,s tim što bi ja koristio 3 brazde.
Zna li neko kakav je kvalitet?Pozitivne,negativne strane.
Cena je primamljiva ali...ako neko zna gde ima neki trobrazni obrtač,bio bih zahvalan da mi javi na pp.Unapred zahvalan.

deluje izvanredno ali dobro gledaj

gornji i donji plazevi su mu različiti
to nemora ništa da znači ali otvori 4 oka ima puno šminkera koji to rade perfektno
 
recite mi drugari koji je najbolje pazariti plug za traktor Belarus 820,planinsko zemljiste je u pitanju.....mada ima i poneka luka sto bi kod nas rekli mada toga je malo.......

Pa nije bitno jeli planinsko zemljište već što je sam teren planinski.Po meni ti je odnos cena -kvalitete-urađeno IMT 757.2
 
Danas izvukao Rabu, valja ga pripremiti za oranje

sxyfme.jpg


2is6sdz.jpg


dgo4kp.jpg


5umtt5.jpg
 
interesuje me plug Huard nevidim ništa o njima jelga ima neko kako se pokazao kod nas ,jer ima delova za njega?
 
jel m moze neko reci jel moze deflektor od vogela da se montira na imt 756 nemora kompletan nego samo onaj deo sto je od flaha mislim onaj zavrnuti a ne onaj sto se navrce na dasku jel imam od mog pluga taj deo na cega je isla ona plastika pa sam mislio da umesto te plastike zavrnem taj deflektor od vogela mislim ustvati da ga kupim od hjudjika
 
Imam ja Huarda kazi sta te zanima. Ako se vratis ta listas ovu temu od pocetka ti ces naleteti na slike koje sam ja kacio iz oranja.
 
jel m moze neko reci jel moze deflektor od vogela da se montira na imt 756 nemora kompletan nego samo onaj deo sto je od flaha mislim onaj zavrnuti a ne onaj sto se navrce na dasku jel imam od mog pluga taj deo na cega je isla ona plastika pa sam mislio da umesto te plastike zavrnem taj deflektor od vogela mislim ustvati da ga kupim od hjudjika

kupi ceo metalni za imt isto imas kod hudjika sta da budzas kad ima orginal
 
uzmi od punog materijala od kovača iz čantavira
ja sam uzeo od huđika neke delove i katastrofa obično gvožđe
kada sam stavio čantavirski to je druga priča
 
nisu pera nego ima pun materijal nisam dosad video jel sam od cantavirca uzimao peraja i isto su katastrofa znaci iam od punog materijala dobro moram pogledati
 
Ja mislim da svima treba da je jasno da za cenu po kojoj se prodaju ti potrošni delovi za plugove ne mogu očekivati ništa drugo do običnog gvožđa, samo termički obrađenog. Zar mislite da bi ti deflektori koštali oko 1000 din. da su pravljeni od nekog ljutog žilavog čelika?
 
Taj deflektor za 1300 dinara ne radi posao nikako i brzo otpadne prvo pero. Ja sam uzeo kod Hudjika ove godine za 3. brazdu deflektor koji se pominje kao na Vogelu i kosta sa nosacem 3000 dinara ali vredi svaku paru zato sto znam kako su se prosle godine u svim uslovima ponasala prethodno 2 kupljena takva deflektora. Fotografije necu da kacim jer ih vec ima samo treba prelistati temu.
 
Nazad
Vrh