Plasman i cena maline u 2019 godini

Polkic_98

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2017
Poruka
312
Nisu oni nista novo uradili, jednostavno prate ostale u Sapcu Abd Jevremovic placa 150 vec par dana, Lipolist od juce 150, a oni juce izasli sa cenom od 120 i danas digli na 140, praticemo dalje sta ce biti.
A i maline jednostavno ove godine nema, kisa, sneg, grad, jako sunce i sada susenje posle svega toga, nije nista cudno sto ce cena rasti

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka

Sava Savic

Član
Učlanjen(a)
30 Okt 2018
Poruka
33
Kod nas u Brusu vratili na 130.
Zanimljivo je da je hladnjaca Siccobery zakupila jednu hladnjacu ovde i da u njoj placa Wilamet 130 dinara, a u Kraljevu u svojoj hladnjaci placaju 150 dinara.

Srb1n

Član
Učlanjen(a)
21 Feb 2017
Poruka
725
Gore dole, pa opet gore... Pa opet... I tako sve u krug sve je to trziste.
Bravo, osvojio si maksimalnih 5 sendvica!
Kod nekog mora malo jace da se pogura da dodje sa mesta gde sunce ne sija u glavu ali izgleda da i hladnjacarima postaje jasno kakvo je stanje sa malinama kod nas i u okruzenju..

MalinaArilje

Član
Učlanjen(a)
4 Okt 2016
Poruka
102
Kod nekog mora malo jace da se pogura da dodje sa mesta gde sunce ne sija u glavu ali izgleda da i hladnjacarima postaje jasno kakvo je stanje sa malinama kod nas i u okruzenju..

Ovo su cene za organsku proizvodnju.
Arilje
Stanic 145
Master fruits 140 vilamet

- - - - - - - - - -

Balansera samo ignorisite oticice on mozda .....hahahaha

- - - - - - - - - -

Inace ako cemo optimisticno 180 je max za ovu godinu nema sanse da daju vise bar prema knome sto sam ja nacuo. Daj boze pa neka bude i 250 a ja da sam lupio najstrasnije

amper91

Član
Učlanjen(a)
15 Jan 2017
Poruka
449

Ova je cena bila prekjuce, juce i danas je 20din niza. Malina ekstra i 1 klasa su organska proizvodnja, i tu je razlika u gramazi plodova u gajbici, extra klasa je do 1000gr, 1 klasa do 1500gr,dok je malina klasa II konvencionalna proizvodnja.

- - - - - - - - - -

I moj je neki utisak da se cene vise menjati nece.

Srb1n

Član
Učlanjen(a)
21 Feb 2017
Poruka
725
U Mondiju i za Polku cena 150din.
Juce na listicu nije bilo cene dok je danas upisana.

Hunter99

Član
Učlanjen(a)
30 Jan 2016
Poruka
184
Mozda ne bi lose bilo kada bi kolege napisali koje su cene u hladnjacama gde predaju, kod mene 140 odnosno 145 ko vozi

Polkic_98

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2017
Poruka
312
Z.A Fruit okolina Koceljeve 140+10 placaju prevoz

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka

Vrh