Plasman i cena maline u 2018 godini

Što tih 10-20 tona ne bi zamrzao i plasirao po dragstorima u Srbiji ?

Nikakvi uslovi ti ne trebaju, zamzneš, pakuješ u kese i prodaješ malim trgovinama.
 
Jel hoces da ti zamrznem,zapakujem a cena ti je 40din veca od odkupne? I svaki mesec cuvanja 2din i da povuces robu najkasnije za 10meseci

- - - - - - - - - -

Znaci sad bi ti bila oko 140/160 u malim pakovanjima.

- - - - - - - - - -

Mlatarate neke gluposti kao maxim po diviziji.dajete neka glupa resenja kao deca. Stvarno se uozbiljite a ne tako mlatite kao da ste ograniceni
 
Do kraja ces im morati platiti da ti uzmu malinu,stvarno jad i beda,coveku da se smuci malina...
 
Ma ne mlati. Lepo ti nudim pa je prodaj. Samo sto neces da je ubacis u markete.i kad ubacis molis za pare pa se na kraju nadjete na otkupnoj ceni. Probaj i daj da ti napakujem.za pocetak moze i niza cena

- - - - - - - - - -

I sta to pitas jer sam probao? Ejjj ljudi pa pravite rakiju od malina na kopaoniku je cena 30e litar. Ima 1 problem. Pravi se od alkohola i extrata i proizvodjacka cena je 3e i nema gram malina
 
Podseticu sve na forumu, mnogima ce biti tesko da priznaju da sam bio u pravu. Nazalost ovako tesku situaciju ni sam nisam iskren da budem ocekivao i po prvi put vise ni sam nemam resenje.. Da , nemam ni ideju niti resenje.
 
pa niste hteli na proteste na vreme, pljujete iz fotelja, sedeci na divanu niko drzavu nije dobio ,sad neka vas deru!!!!! cim neko namigne svi se razidju i u njive...
sta ste mislili pa ovi su ko skakavci -daj da nakrademo sto vise i sto brze ,mozda sutra necemo biti na vlasti, to je njihov nacin razmisljanja.
 
Podseticu sve na forumu, mnogima ce biti tesko da priznaju da sam bio u pravu. Nazalost ovako tesku situaciju ni sam nisam iskren da budem ocekivao i po prvi put vise ni sam nemam resenje.. Da , nemam ni ideju niti resenje.

To sto si ti debilu znao znali su gotovo svi ili bar naslucivali ali se ipak nadali da ce biti veca cena. Rasprava sa tobom je bila zbog toga sto si ti jadnice pokusavao da nas ubedis da je to realna pa cak i dobra cena. I nista ti nisi pogadjao cenu, ko sto neko napisa ranije, ti si cenu znao. A nisi je znao sto si ti neki strucnjak ili sta vec, vec zato sto si obican, bot, botina , najobicniji sendvicar koji po nekom zadatku ovde za neciji interes pokusava da ubedi ove ljude da je cena od 100 dinara nesto extra, nesto od boga dato i da trebaju biti zahvalni zbog toga.
 
Podseticu sve na forumu, mnogima ce biti tesko da priznaju da sam bio u pravu. Nazalost ovako tesku situaciju ni sam nisam iskren da budem ocekivao i po prvi put vise ni sam nemam resenje.. Da , nemam ni ideju niti resenje.

Ohhhh Hvala milom Bogu kad i ja mogu da lajkujem po neki Vas post.

Pitanje svih pitanja ...A sta si bija u pravu???? sta da priznamo..???
 
Nazad
Vrh