Pioneer hibridi

MK komerc izlazi iz poljoprivrede Kite ulazi.....pa sta mislite kome je kupio Kole pik Becej!!!!! Ha!?
 
Firma koju nisu pustili da posluje u Rumuniji a naši su im i gaće spustili dole da nas guze.Deo konzorcijuma koji gazi sve pred sobom bez ikakvog pardona.Videće se već,posle nekog vremena,ako ne bude kasno.
 
Evo pojašnjenja,ulažu oni već neko vreme u agrar u Srbiji.
362905439ad567f575ea5cef80e800af.jpg
 
Nece Mk bas iz poljoprivrede jer su upravo postavili novog direktora za sva MK imanja. A sto se tice Kite doo i prodaje semena traze za saradnju PG gazdinstva koja mogu vece kolicine semena da povuku. Tako da nece na malo da prodaju semena ,jer vec rade sa vecim brojem zadruga pa da nebi njima kvarili poslove. Ne znam sta da kazem , ali da svi ko moze otimaju od ove zemlje i gaze to je istina. Isti su i domaci kao i strani kapitalisti, samo profit nemilosrdni profit.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nece Mk bas iz poljoprivrede jer su upravo postavili novog direktora za sva MK imanja. A sto se tice Kite doo i prodaje semena traze za saradnju PG gazdinstva koja mogu vece kolicine semena da povuku. Tako da nece na malo da prodaju semena ,jer vec rade sa vecim brojem zadruga pa da nebi njima kvarili poslove. Ne znam sta da kazem , ali da svi ko moze otimaju od ove zemlje i gaze to je istina. Isti su i domaci kao i strani kapitalisti, samo profit nemilosrdni profit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mk prodaje manje parcele.
 
Ovde u selu je imao MK otkupno mesto i to se prekrstilo u Agroglobe....Kole postane bankar i hotelijer!!! tamo su ::novac::
 
Ne znam da li su vam promoteri rekli Pionir odobrava 200din po svakoj vreci kukuruza i za vrece suncokreta 400din. Tako da dobro pitate po zadrugama da li je u cenu uracunat popust ili nije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh