Pioneer hibridi

steve73

Član
Učlanjen(a)
22 Jun 2010
Poruka
1.607
MK komerc izlazi iz poljoprivrede Kite ulazi.....pa sta mislite kome je kupio Kole pik Becej!!!!! Ha!?

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.345
Firma koju nisu pustili da posluje u Rumuniji a naši su im i gaće spustili dole da nas guze.Deo konzorcijuma koji gazi sve pred sobom bez ikakvog pardona.Videće se već,posle nekog vremena,ako ne bude kasno.

Lord Ogy

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
2.246
Nece Mk bas iz poljoprivrede jer su upravo postavili novog direktora za sva MK imanja. A sto se tice Kite doo i prodaje semena traze za saradnju PG gazdinstva koja mogu vece kolicine semena da povuku. Tako da nece na malo da prodaju semena ,jer vec rade sa vecim brojem zadruga pa da nebi njima kvarili poslove. Ne znam sta da kazem , ali da svi ko moze otimaju od ove zemlje i gaze to je istina. Isti su i domaci kao i strani kapitalisti, samo profit nemilosrdni profit.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mims

Član
Učlanjen(a)
23 Jul 2009
Poruka
5.836
Nece Mk bas iz poljoprivrede jer su upravo postavili novog direktora za sva MK imanja. A sto se tice Kite doo i prodaje semena traze za saradnju PG gazdinstva koja mogu vece kolicine semena da povuku. Tako da nece na malo da prodaju semena ,jer vec rade sa vecim brojem zadruga pa da nebi njima kvarili poslove. Ne znam sta da kazem , ali da svi ko moze otimaju od ove zemlje i gaze to je istina. Isti su i domaci kao i strani kapitalisti, samo profit nemilosrdni profit.

Mk prodaje manje parcele.

steve73

Član
Učlanjen(a)
22 Jun 2010
Poruka
1.607
Ovde u selu je imao MK otkupno mesto i to se prekrstilo u Agroglobe....Kole postane bankar i hotelijer!!! tamo su ::novac::

Lord Ogy

Član
Učlanjen(a)
12 Feb 2010
Poruka
2.246
Ne znam da li su vam promoteri rekli Pionir odobrava 200din po svakoj vreci kukuruza i za vrece suncokreta 400din. Tako da dobro pitate po zadrugama da li je u cenu uracunat popust ili nije.

Vrh