Pecanje, kao odmor moždanih vijuga

Bravo momci, svaka cast !!!

Video sam slike na drugom forumu i na fb. Samo tako nastavite !

Koja je cena dnevne dozvole, kome se obratiti, napisite malo detalja, hocu da vas posetim cim vremenski uslovi to dozvole.
 
Jezero Jamura - Banatsko Karađorđevo

Za najavu dolaska i rezervaciju možete kontaktirati Nikolu na broj 061/141-67-43 ili mene na 064/832-82-25.
Obavezna je najava dan ranije. Parking obezbeđen.

Što se cena i pravila tiče:
-Dnevna dozvola za pecanje šarana i amura - 1.000 RSD (može se nositi jedan komad Amura bez ograničenja kilaže i do 5kg karaša, šaran i linjak se vraćaju u vodu). Peca se sa maks. 3 štapa sa po jednom udicom, obavezno je posedovanje meredova i jastuka za prihvat ribe.

-Dnevna dozvola za pecanje grabljivica (štuka, som, smuđ) - 1.000 RSD (sva uhvaćena riba se vraća u vodu). Peca se na varalicu ili na plovak pri čemu je dozvoljeno pecanje sa maks. 3 štapa sa po jednom jednokrakom udicom (trokraka je zabranjena). Obavezno je posedovanje lip gripa ili meredova.

Na fejsbuk stranici jezera Jamura možete pogledati dosta fotografija, ovde ću postaviti samo nekoliko...


9.jpg


22.jpg

24.jpg

20.jpg

25.jpg

27.jpg

16.jpg
17.jpg
18.jpg

23.jpg
 
Razgovaraju dve žene...
-Muž mi je pre zore otišao na pecanje i još ga nema.Mora da je našao neku švalerku!
-Druga odgovara,ihhh bre,pa ti uvek misliš na najgore.Možda se udavio?!
:haha:
-
 
Moguce da je to taj jedan mucenik, pa ga svi hvatamo

Ja varalicarim ,pa se uvek nadje sat dva vremena za pecanje, stap na ledja, kutija varki , na ovim blizim vodama sam za 10ak minuta, nema pakovanja ,raspakivanja. Imam par mesta gde pecam i uvece, brane sa osvetljenjem.

Treba kod kolege na Jamuru da odemo, mozemo da organizujemo neki poljoinfo dan
 
Moguce da je to taj jedan mucenik, pa ga svi hvatamo

Ja varalicarim ,pa se uvek nadje sat dva vremena za pecanje, stap na ledja, kutija varki , na ovim blizim vodama sam za 10ak minuta, nema pakovanja ,raspakivanja. Imam par mesta gde pecam i uvece, brane sa osvetljenjem.

Treba kod kolege na Jamuru da odemo, mozemo da organizujemo neki poljoinfo dan

Odlična ideja, moglo bi se organizovati fino druženje. Pecali smo kum i ja šarana od petka popodne do nedelje ujutru, imali smo 20ak komada, nisu veliki al je zdrava i borbena riba pa je zanimljivo. Još je u mrestu pa verujem kad se izmresti da će bolje raditi... Usput se kuvalo, peklo, malo pijuckalo... :)
 
Nazad
Vrh