Pšenica 2018/2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
35.587

SY Falado.Dobio Duett Ultra i Fastac.Sledeći ulaz sa kombajnom.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
35.587
Ne znam šta bi bilo a iskreno ne bih ni da mislim o tome.Ima tragova lisne rđe,Kleme...a najavljuju obilne padavine pa se plašim epiloga iz 2010 i 2014.

Milos88_

Član
Učlanjen(a)
7 Feb 2013
Poruka
1.407
Basmati tek izbacuje klas, na pola puta je a vidim da vecina u ataru psenica, mahom ranije sorte ili srednje sve klasale cak i pocinju da cvetaju....pitanje jedno, ako se zakasni zbog kisa i precveta psenica, da li ima smisla prskati je ili da se batali?

mica967

Član
Učlanjen(a)
28 Jan 2010
Poruka
6.362
‚I ja sam danas uradio zaštitu Avenua sa Duet ultra 0,6 l/ha i insekticidom Laider 10 sc 0,6 dcl/ha.

sinisa1979

Član
Učlanjen(a)
24 Okt 2010
Poruka
7.254
Uf, izvinjavam se, moja greška! Dobro je napisao Mica967 nego sam ja pogrešio. 0.6dcl.
Umor i brzopotezno čitanje radi svoje. Potrefilo se i Duett-a 0.6 a i Laidira ali dcl.

juki

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2010
Poruka
521
Evgenije. Nikla posle snega bila najmanja u ataru čini mise daće ipak nešto biti od nje.
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
[/URL][/IMG]
maloprije odradjen duet ultra i fastak pošto decis nije dao pravi efekat kada je primenjivan sekator.

daner

Član
Učlanjen(a)
12 Dec 2009
Poruka
2.962
Ja danas kad se nisam slogirao kad sam otisao prskati zito.Leme katastrofa i to samo na jednoj sorti KWS Modern.Nikad vise u njivu!

Na 2 mesta imam modern i na oba haos leme ima

Na jednoj njivi imam pola modern pola solehio . Znaci modern pobelio od leme a na solehiju ni jedne jedine.

Sent from my Redmi Note 4X using Tapatalk

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vrh