Pšenica 2016-2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Neka moderatori prebace u odgovarajuću temu (luk i arpadžik).Goal koristim dugo ,nisam do sada imao problema .Koristio sam razne dizne ,od mesinganih ,plastičnih ,ID,IDK .Zašto štopa dizne ?
 
Prihranio i ja juce posle podne sa 300kg/ha KAN-a/SAN-a pa jutros povaljao. Sad jos samo da me kisa ne promasi.
11ki92w.jpg

Hvala clanovima Mindjusar i Bojcetic na strucnim konsultacijama! :ppozdrav:
 
Milovane,ja mislio da se ti opako profesionalno baviš poljoprivredom kad ono,ova njiva što je posejana anapurna,da se ne ljutiš,kao da se deca igrala sa sejačem i to "ćorave bake".Jel taj što je sejao zna kako mu sejač radi i kako se sastavljauju redovi?
 
Nije tačno.To sam u prvi mah i ja pomislio ali su blizu jedan drugog i ima ih puno.Nije valda da ima neku prskalicu sa granama od 5-6 metara?Nosi čika Aca naočare ali toliko vidi!:cool:
 
Pisao sam u temi zitne sejalice,da smo imali probleme sa sejalicom prva dva dana.

E to je već nešto.Sad mi je lakše.Nije čika Aca ni ćorav ni lud pa da ne vidi da nije lepo posejano.Drago mi je da se uvidela greška,popravilo i sad samo peglaj.Tako je i meni bilo prve godine u braku,posle se popravilo i što reče Minđušar,osušilo pa zateglo!
 
Ovo sigurno psenica.... novembarska setva sa Start Up-om....:haha:

Kod mene ima dosta koja jos nije ni nikla ili sad nice..a vec je dva put prihranjena....:sta:....ljudi rade svasta....
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh