Osiguranje poljoprivrednih useva.

Da li ćete osigurati neke useve ove godine


  • Ukupno glasača
    144
Ja sam predao oko 10 nov. Još ništa nisam dobio...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Рекли су да ће до 20.01 2020 бити исплаћена сва дуговања према нама:osmeh:
 
Poslednja izmena:
Kako vidim da ima pozitivnih komentara na račun osiguravajućih kuća, što je veoma dobro. Takve informacije su ohrabrujuće u odnosu na neki raniji period.

Što se tiče kašnjenja povrata i subvencija, žalosna situacija. Ne razumem tu potrebu nadležnih službi da moraju da lažu oko rokova kada će biti, pa posle izlaze i obećavaju nove rokove. Sada je situacija takva da će biti neki izbori i vrlo verovatno će se baš sve isplatiti da bi se stanje prikazalo kako se nikom ne duguje.
 
Svaka cast takvoj opstini! Kad opstine koje su u zakonskom sklopu drzave variraju od jedne do druge onda ne treba da se cudimo sto cene kod privatnih otkupljivaca poljop. proizvoda nisu iste.
 
Svaka cast takvoj opstini! Kad opstine koje su u zakonskom sklopu drzave variraju od jedne do druge onda ne treba da se cudimo sto cene kod privatnih otkupljivaca poljop. proizvoda nisu iste.
Ovo što Nikola piše je delimično tačno,nisu baš svi mogli da dobiju 80 % ...Morali su da ispune neke uslove.
 
Ти колега имаш добар третман у општини изгледа.... ;) Сутра идемо у бој неки ћете да погинете а неки ћемо да се вратимо:haha:
 
U Opstini je trebalo samo malo pozuriti.
Trebalo je prvo neko da ti kaze da su ogranicena sredstva i da moras odmah sve uplatiti kako bi dobio potvrdu od osiguravajuce kuce.Posto sam placao parcijalno osiguranje potvrdu sam dobio tek 20 i nekog oktobra.Naravno,bilo je i onih koji su kasnije podneli ali je za njih bilo sredstava jer su imali pravu knjizicu i prijatelje...
 
Trebalo je prvo neko da ti kaze da su ogranicena sredstva i da moras odmah sve uplatiti kako bi dobio potvrdu od osiguravajuce kuce.Posto sam placao parcijalno osiguranje potvrdu sam dobio tek 20 i nekog oktobra.Naravno,bilo je i onih koji su kasnije podneli ali je za njih bilo sredstava jer su imali pravu knjizicu i prijatelje...
Nikada nisi trazio u opstini povracaj?
Prosle godne sam zakasnio.predprosle i ove dobio
 
Nikada nisi trazio u opstini povracaj?
Prosle godne sam zakasnio.predprosle i ove dobio
2017 i 2018 nisam osiguravao a mislim da cu ubuduce skroz prekinuti sa osiguranjem.Problem mi je sto imam 70 jutara arende bez overenih ugovora iz raznoraznih razloga i nesto zemlje se vodi na dva drugara koji su to registrovali na sebe i ne mnogu da ih vockam kad treba osigurati tako da od 250000 koliko dam za osiguranje samo polovinu mogu da prijavim za povrat novca...Posle cirkusa sa udarom groma gde mi je u kuci sve pocrkalo totalno sam se razocarao u osiguranje.
 
Nazad
Vrh