Oranje

Sve treba skracivati i gredu sam oceko jer je zapinjala o desnu polugu
 
Сремац за Кинеза олт пто 2*25 ,ја са Махиндром орем да видиш како то иде као фурија до душе ја имам брегова страна,али за њега мора бити чисто као тепсија низак је јако али оре за десетку...
 
Sve jasno kao dan, opet kažem da bih samo probao,a nemam blizu plug za pozajmiti,a da se vozam za Maradik ili Slankamen mrsko mi,ili do tebe :),ipak on nije ni kupljen da bi orao,niti ima potrebe,dva rusa i šest brazdi sasvim je dovoljno....al eto voleo bih nekad da vidim kako se i tu snalazi,čisto iz zezanja...
 
Cenim da bi u indjiji cepao on i sa 2x30...mnogi sa 542 koriste tu kombinaciju a tu su traktori po snazi,imt je prgaviji kinez malko teži i jači al to je sve tu negde...
 
Daleko od toga, mislim na oba vaša zaključka. :rolleyes: Gledao sam i pratio malo kako je koji plug uparen a imam IMT plug kome je krajcovan deo gde dođe prednje crtalo jer ga je vukao Rus celu jednu sezonu. :D
 
Daleko od toga, mislim na oba vaša zaključka. :rolleyes: Gledao sam i pratio malo kako je koji plug uparen a imam IMT plug kome je krajcovan deo gde dođe prednje crtalo jer ga je vukao Rus celu jednu sezonu. :D
Za zaključak 5. Za prvu rečenicu mršava trojčica o_O. Zetu rekao juče da skrati gredu, on nece, kaže ne udara. E reko baš ti vidiš. Znaći kod nekog i ne mora da se skrati :haha: možda će samo otpasti.
 
Nešto razmišljam,imam jedan 757.2 nije skraćivan i mi smo prvi vlasnici,i rus ga je nosio i ne smeta..takođe i taj zeleni sa predhodne strane sad nosi rus,i pre toga ga je nosio 892 i nije smetao...bem li ga..
 
Гледам темп. код једног 70 другог 90 код мене не прелази 80 ту је 77-78 механички сат. Јел има та темп. везе са термостатима јел истом брзином вучете плуг?
 
Druže iz istog je traktora snimano,samo na dve njive,na strnjiki se oranje rasipalo samo tako al su i traktori zapevali,ne znam što im je tako teško bilo....nisam mu dao da ide temp još gore a nije mi se smanjivala brzina,jer ti zeži delovi su više bili sporadični...
 
Nazad
Vrh