Oranje

Danasnje oranje,nikad teze i nikad gore uzbrdo 3 spora,nizbrdo 4 spora. parcela nije radjena 5 godina,korov jedva se oralo, njiva 60ari,dubina oranja varira zbog otezanih uslova oko 20cm, potrosnja 15l d2:
slika1115.jpg

kako je bilo na kraju nije lose ispalo:
slika1116.jpg

Zetor ljuta guja :osmeh:
slika1113.jpg
 
Imam i snimak iz kuruzista ne tanjiranog,samo sto ostane malo napolju kukuruzovine ali ne toliko da je vredilo tanjirati,cokanj zavali nego de ima malo vise mase, pobegne lisca ili stabljika i nemoze da prebaci i preko toga zemlju,ali mi zeza internet pa ako ga ucita postavicu.
Postavio sam snikak i temu lemken,no ako moderatorima zasmeta nek se zale pa cemo negde izbrisati:
 
Poslednja izmena:
Ми данас орали услужно. Могу рећи да се стварно орало само тако. Просто милина орати.


imag1307-copy.jpg
 
I ja danas počeo .Ide dobro,gore osušilo a dole ima vlage.
142eyqc.jpg
wi1phl.jpg
2i54qv.jpg
Ova zemlja izbačena iz kanala nemože nikako .Izgleda da nepostoji traktor i plug da će ovo uzorati doblje od 10cm..
 
Moj rekord danas za ove tri godine od kako imam mtz 1025 i plug 3x30 cm-97 ari za dva i po sata.Dubina 25-28 cm
 
za Milan 87 zavisi šta zaoravaš. ako je netarupan kukuruz, onda je bolje jednom duboko s jednom brazdom, a za ostalo je dovoljno takođe jednom s obe brazde dubina 25-30 cm.
 
Danas
[video=youtube_share;Mj4KbXBbnms]http://youtu.be/Mj4KbXBbnms[/video]
 
Nazad
Vrh