Oprema za svinjokolje

U jbt oš ti KREMIRATI svinjče ili???

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Jbt. drugar radi u Pancevo u klanicu "plavi dunav" dosao ovde na selo zaklao 4 krmace poredjao ih i razleteo se sa nekim starim brenerom, suklja varta iz njega za tili cas sve sprljio! Ne ove igracke malo dune vetric on se ugasi, te mu sveta severo-zapad te mu vuce promaja kad otvoris vrata na stali 😂😂 jebo brener!
 
Vala bas, i ja imam neko sranje. Malo jaci vetric, ugasi ga. Malo vise odvrnes, ugasi ga. 🙄
 
Pa svima skupo:)

Naravno da ne radi bez regulatora. Kupi onaj sa regulacijom pritiska, tako možeš da koristiš više plamenika.
 
Nema ni moj regulator pritiska a radi perfelekt, ručni rad, napravljen na času opšte tehničkog obrazovanja.
 
Ja sam kupio u Bg-u u mega marketu Okov brener,ali onaj dugavki za putare sto tope smolu,radi kao Zmaj,bljuje vatru,msm da je oko 1500din.
 
Kupuo omamljivac na struju pa to je spas kakva sekira i cekic ,dva komada zaklo od 140 kg samo isterao iz boksa i boc lezi mirno pustis krv i odem da naspem vodu za drugog ,nema ritanja roptanja kaze jedan deda sto je bio da mu je ta sprava bila posle rata
 
Da baš tako,puno je bolje kada ide tako direktno,ako ide preko kaiša na remenice puno trpi taj ležaj na osovini.I mislio sam na monofazni motor 700-800w a ako ide trofazni onda može i manji čak i 380w.
 
Nazad
Vrh