Okupljanje za kraj 2019. godine.

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
6.885
Kamarad slažem se sa tobom.Obično je na Letenki na.ebao onaj koji se prihvati da peče roštilj a svi donesu preterane količine mesa.Ovako noge pod astal i ćao.
Ma da, posto smo sad poranili imamo prostora jos jedno okupljanje kraj februara pocetak marta, taman da vidimo ko je zatvaro zimsku brazdu, ko tek "planira" a ko svako vece zatvara i otvara 🤣😂🤣😂

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.521
Sledece okupljanje u NS,svima je podjednako za putovanje.Predlazem kod mog kuma kao onomad,a moze i da nam obezbedi relativno povoljan smestaj jer se restoran nalazi u sklopu hotela!Predlozite datum a NortArmy ce da ostalo dogovori kao onomad pre par godina

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.476
Kad su kume u pitanju obično je slatko
Uvek sam za
Mogao bih ja i kod moje kume spavati
Možda joj treba nešto pritegnuti a nešto opustiti

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

CVEJA Po

Član
Učlanjen(a)
9 Dec 2010
Poruka
2.882
Ovo mi je bilo prvo druzenje sa forumasima ali,ne i poslednje.Pre svega bih se zahvalio Mimsu na organizaciji i domacinskom pristupu i svim kolegama koji su odvojili malo vremena za druzenje.Upoznao sam par novih lica i porazgovarao sa starim.Sto se sledeceg druzenja tice moglo bi i sa ove strane Dunava.Kako se dogovori vecina podrzavam.😁😁

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
13.972
Podrzavam ideju za kraj februara/pocetak marta. Lokacija mi svaka odgovara. Drago mi sto sam upoznao ljude koje sam znao samo preko telefona ili tastature. :osmeh:
@aca Pancevo
Mislio sam o tvom slucaju. Ipak kupi nov traktor na kredu. Bilo koji, samo da je nov8-)

Goran G.

Član
Učlanjen(a)
2 Nov 2009
Poruka
5.521
Sa koje?Sremačke il' Srbijanske?
Mi Prečani smo uvek bili bolje organizovani u kafani!!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.476
Gorane to je sve od brze hrane i cocacole

Bemvej brzine
Kad ga opet sretnem za par god očekujem preškrabano, pa pored novi tatoo tip tronic menjača!!

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.476
Kapija Šumadije
Specijalitet "KARE U SKRAMI"!!

To sam skoro gledao nisam probao uvek se iznenadim kad vidim, a zgodno mesto za svratiti!!
Gde jedu kamiondžije to je pravilo tu idi i nemaš brige

Vrh