Okupljanje za kraj 2019. godine.

BobanNB

Član
Učlanjen(a)
21 Dec 2007
Poruka
1.461
Најтеже ће им бити улични улаз у кафану да нађу....није упадљив.....као да је нешто друго у питању а проблем ће бити и излаз из кафане

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

zcurcic

Član
Učlanjen(a)
12 Nov 2009
Poruka
1.927
Ako ima 50 mesta, a s obzirom da ima prijavljenih 49 i ja bih da se prijavim da popunim broj, ako nije kasno.

Arkadije

Član
Učlanjen(a)
11 Jul 2010
Poruka
3.009
Jel oni prave stolice pa se mora znati bas tacan broj mesta ili sta je tu u pitanju ?,ako restoran prima 100 mesta npr a 80 najavljeno,sto je problem ako dodje i nesto vise ljudi ?.

sale ratar

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2012
Poruka
4.919
Uvek se desi da neko nedođe, da li je to pun kapacitet kafane ili ima još mesta, mislim da je i njima u interesu da nas je što više.A što se tiče Živka mislim da za takvog čoveka mora da se nađe mesto, može se svašta čuti i naučiti od njega ponaročito ko se bavi repom a to je i dokazao izlaganjem na forumu raznih ogleda i novosti u vezi proizvodnje repe, takvog čoveka treba upoznati.

lovac luka

Član
Učlanjen(a)
24 Feb 2011
Poruka
4.475
Ajd da Živka upoznam, oca mu znam, ali njega jok
Volio sam da se druzim sa ČENEJCIMA!
Po najviše sa MURGAŠKIMA i ŽUĆIJAMA

Poslato čelo bašče uz pomoć 'levatora

tine

Član
Učlanjen(a)
14 Avg 2007
Poruka
644
Ja dovodim jednog jakog kravara.
Plus više zna o subvencijama i tom od mene.
Piši sve skupa za 50, ima uvek neka stolica viška i još nikad nisu svi do jednog došli što su planirali.
Ako budem prekobrojan sa hranom, ja mogu i bez čorbe i salate, za roštilj ima sigurno koji kiosk niz ulicu, a kafana ima uvek zalihu alkohola, tako da....

Darko Dren

Član
Učlanjen(a)
3 Maj 2011
Poruka
1.909
Uglavnom je standardna ekipa, a to su ljudi koji uvek rado nadju vremena i organizuju se da dodju na druženje.
S obzirom da druženje ide lepše uz čašicu, bata Velja i ja smo rezervisali prenoćište u Zrenjaninu :ppozdrav:
Pa u subotu kad se otreznimo polako kući, pa na oranje :ROFLMAO:

Vrh