Okupljanje forumasa juzno od Save i Dunava

Boze zdravlja,ja sam za,samo da se organizuje malo blize i eto nas,:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

@Manjevic i @Milovan Vrsac bilo bi nam zadovoljstvo....

:ppozdrav:
 
Ladno nisam video temu :D upisite i mene da se malo druzim i ja sa domacini!Strizanac javi se na 0658527118 da idemo jednim kolima i ako ima jos neko iz Paracina
 
Petak 8.12, od 15:00h, Etno kuca Konak, Jagodina:
1. Petar 90
2. IMT577DV
3. Dragan 75
4. Zoran Kostovic
5. MarkoSreta
6. Markokg1982
7. Pantic
8. Marica
9. Darko Dren
10. Pavle12
11. Paracinac 83
12. Pesut
13. Petark
14. Milan Spay
15. Paracinac

'ajde Vojvodina i Juzna Srbija, sta ste se stisli. Pa povedite porodice na vikend u Jagodini, ima sta da se vidi. :ppozdrav:
 
Drugari ujutru idem na konacni dogovor,pregovaram za 15 do 20 ljudi,mozda se neko prijavi nahnadno,a mozda i neko od ovih sto su u dilemi odluci da dodje...:ppozdrav:
 
Dakle drugari ostaje kako smo se ,petak 8.12 skup od 15-16h ,rucak u 17h...Restoran Etno Konak Jagodina....ja cu cekati kod naplatne rampe onr koji prvi put dolaze u Jagodinu....
Jel sastavljate reprezentaciju za suceljavanje oci u oci sa ovim nasim iz Sombora? Takmicenje u :ppozdrav:bi bilo interesantno. Predlazem neutralni teren i discipline jedan na jedan, parovi i sto protiv stola kao i konacni pobednik.
 
Slabi smo mi za vas vojvodjane,ali vazno je ucestvovati tako da sam ja uvek za

- - - - - - - - - -

Molim kolege da potvrde svoj dolazak za petak,zbog konacne rezervacije...ako neko naleti ne planirano nije nikakav problem......
Da ponovimo ....
Petak 8.12. ETNO KUCA KONAK JAGODINA,skup od 15 do 16h..rucak u 17h,pice neograniceno ,domaci repertoar, predjelo bogato,salata i rostilj 0,7kg po osobi....cena 1800din ....
 
Nazad
Vrh