Okupljanje forumasa i poljoprivredno predavanje u Adasevcima 6.3.2015.

Spajki

Član
Učlanjen(a)
11 Okt 2009
Poruka
4.653
Bravo za domacina za organizaciju i gostoprimstvo.Bačvani su uspešno stigli kućama sinoć.:ppozdrav:

Shale

Član
Učlanjen(a)
3 Nov 2009
Poruka
3.688
I ja po pohvalio i zahvalio bih se domaćinu na gostoprimstvu, bilo je to opet lepo druženje...

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.216
Pisem ovu poruku,a ruka mi drhti... :osmeh:
Pre svega zeleo bih da se zahvalim svima koji su dosli na druzenje i predavanje,na slikama ne izgleda tako ali je sala bila prepuna 80 stolica je kapacitet sale i trazila se koja stolica vise.
Zeleo bih da se zahvalim clanu Secondgeneration na predavanju i ujedno generalnom sponzoru naseg druzenja,clanu Rasa02 koji je odrzao predavanje i podelio poklone za sve prisutne goste kao i Miroslav Vlaovic koji je bio ispred kompanije Elixir,a posebno bih pohvalio clana Milankos koji je bio ispred PSS Vrbas i odrzao jako korisno predavanje na temu prskalica i gospodja iz PSS Sremska Mitrovica koja je govorila o recikliranju ambalaze od pesticida.I naravno Poljoinfo forumu i vlasniku Nikoli.
Jos jednom veliko hvala svima koji su podrzali ovaj skup i odazvali se pozivu. :ppozdrav:

Sala sredjena,sad horizontala.

sale ratar

Član
Učlanjen(a)
3 Jan 2012
Poruka
4.839
Domaćinu hvala na gostoprimstvu, predavačima hvala na lepom predavanju a kolegama sa foruma hvala na druženju:bravo:, da se mi još dugo godina skupljamo i družimo:ppozdrav:.

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.216
Jos nije nista reseno oko termina i predavaca. Milos je bio pre par dana u selu,a Perica ima saradnju sa drugarom iz sela tako da ce mu on srediti termin. U principu sto nas zanima to imamo u ponudi od firmi koje imaju svoje predstavnike na forumu. :ppozdrav:

North ARMY

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
14 Okt 2008
Poruka
24.216
Jedno obavestenje predavanje i druzenje ce biti 12.2.2016. Oko 5 sati je skup,za sad imam od predavaca Titan Machineri i profesor Branko Marinkovic sa Poljoprivrednog fakulteta u Novom Sadu,covek predaje Zita i zrnene mahunjace,a njegova glavna tema ce biti nova knjiga polja koja je napravljena i sve njene mogucnosti.
Konacno ce sve biti reseno sutra.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.263
Pitam da znam.Treba se pripremiti za toliki priliv informacija pa može da iskoči osigurač memorije. :osmeh:

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.825
Матићу, понесеш камеру, ставиш је на статив, пустиш мозак на пашу и слушаш предавање госн професора, као и стручњака из Титана...Па кад дођеш кући ти после пар дана поново пустиш то предавање да ти мозак упије неке нове податке које је ономад прескочио...

Ми који имамо кејс тракторе 'оћел за нас бити неких ваучера из Титана, да можемо уље и потребштине да добијемо малко јефтиније:osmeh:

galicije83

Član
Učlanjen(a)
15 Sep 2013
Poruka
3.825
Браћала, па ја сам у Новоме Саду, већ дуже време...Сам овај НА никако да ми одговори на поруку кад ћемо на кахфу да одемо и да се коначно упознамо...Много учи северац и ваљда нема времена за свог сремца....

Vrh