Okupljanje forumasa 2014 god.

Радим неке мачеве, код брата у фирми, ту сам му шегрт...видећу, ако успем да побегнем на сат два, да се нађемо.....
 
Kish zvacu i njega ako hoce,al to se placa

- - - - - - - - - -

E stvarno nema smisla,jel postoji dnevni red za sutra,jel znate unapred,da povedem pevaljku
 
Poslednja izmena od urednika:
Nista ljudi,to je to. Sutra od 13h(moze i koji minut ranije) nas ceka nas sto sa 14-15 rezervisanih mesta koliko nas ima najavljenih,ko je bio zna tamo u "procelju" kako to izgleda,tako da cemo biti onako bez komsija za drugim stolovima,tako da cemo moci da srcemo kafu,galamimo ili ko vec sta voli. :osmeh: Mislim da cu prvi stici tamo,ako neko stigne pre mene sto je rezervisan na moje ime-prezime,a imate i moj broj telefona ako nesto zapne.
 
mаљенкиј, па није ти то брица да је турнеш у џеп. ди да вучем са клисе, онолки мач. неко ће од ових лала мислити да сам терориста, па ће ме ондак народна милиција апсити зоб терористичке претње п ожитеље новога сада...
 
Poslednja izmena od urednika:
Само 500м, е било би лепо да је само 500м, ма ту бар 2км, ако не и више. ал добро да не цепидлачимо бзвзе...ако будем слободан налетећу да се онако с'ногу упознамо...
 
Poslednja izmena od urednika:
Evo jedna ali vredna ::prica::
2014-12-13%2B16.16.39.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh