Okupljanje forumaša na novosadskom sajmu 2013 god.

500 dinara,nisam lud da dajem te pare,nas troje iz kuce ako idemo treba nam 5000 din,gorivo,hrana,ulaz,pametnije mi je da za te pare kupim prednju gumu za traktor.
 
Jako slab sajam. Baš je nešto tužno...Mene kiša oterala, nisam se stigao ni uslikati sa @North Army
 
Nemoj zezati ,gde na vašaru imaš onakvih hostesa ,a po nogicama se presijavaju šljokice ko kad blica fotoapara.Ko vam je kriv kad idete po kiši .:ppozdrav:
 
brankovicu
sutra je rasprodaja sve sto je ostalo daju upola cene :haha:
Bio danas,prodato sve ono mi se svidja,tako da nisam kupio traktor :haha:,samo pljeskavicu i neke sitnice.
Po mom misljenju,sajam je kao i predhodnih godina,ne bih rekao da je losiji.Ima svega,e sad sto vecina od nas nije u mogucnosti da kupi nista drugo osim onog sto moze da stane u kesu,to je vec druga tema.A sto rece @spasoje,i hostese su lepe,iako je kisa :osmeh:
 
Mini okupljanje uz tambure i vino u Vinskom podrumu.
34s1ai1.jpg
 
Evo par slicica od juce. Kisa nas je oterala ali ipak smo nesto videli. Vise smo proveli u voznji neko sto smo bili na sajmu.



 
Poslednja izmena od urednika:
Skoro pa parira onom iz Pariza.

Skoro. Do pre 4-5 godina je stvarno bio vrhunski sajam i pun do zadnjeg kvadrata. Steta je sto su sajamske glavonje rasterale izlagace losim ponudama izlozbenog prostora (da ne kazem 'klepanjem')..

Specijalan? Pa da ima nekih ozbiljnijih noviteta, da tu postoji neki organizovan sou, da se okupi gomila ljudi oko neke masine prilikom prezentacije.
 
Sajam nikad losiji nego ove godine.Vise se pretvorio u vasar i buvljak nego sto je sajam.Dosta praznog prostora, mnogo vise nego ranijih godina, kada je sve bilo puno.Prane hale, nikoga od hemijskih kuca npr. a oni su ranije bili zastupljeni u 2-3 objekta. Sajam odrazava stanje u nasoj privredi i poljoprivredi.
 
Mada sa pojavom interneta te manifestacije gube smisao,ali je opet lepo kada ljudi mogu da dodju i uzivo vide to sve sta se dogadja.Secam se sajma iz 80-ih godina, tada je cela bivsa Jugoslavija dolazila u NS, plus sto je dosta posetilaca dolazilo sa istoka jer u to vreme nisu mogli da obidju neki sajam na zapadu. Bilo je posetilaca i iz Afrike tada, pa nesvrstani.....................
 
Poslednja izmena:
Do pre nekako sajam se odrzavao 2 nedelje i bilo svega a prosle godine sam se mnogo razocarao zato sto je bio poluprazan a nagrade izvlace dan pre zatvaranja i onda oni sto dodju zadnji dan ne mogu ni da se nadaju. ove god nisam ni isao (kad sam cuo da je kao i prosle god) sto rece vlada pretvara se u vasar sa skupim ulaznicama
 
Nazad
Vrh