Okupljanje forumaša 05.09.2010. na izletištu Letenka.

Nemam ja takva ovlastenja da radim,ali mozemo svi u znak solidarnosti u avatar da stavimo onu nasu coporativnu sliku.

Onda sam upoznao dr Gruju on ima oko 50g po mojoj proceni(mada cu opet zajebati jer sam taj dan upoznao jako puno clanova,a sve na brzaka...)
 
Otkud da si zaboravio :haha: Ajde mi sada reci iskreno šta si radio šuretu u kolima kada te non-stop spominje?
 
Opet ti? :haha: ma nista,samo sam coveku dao zeleno svetlo da moze sam da se sluzi sa mojom :D rakijom.Uostalom,ljubitelji dobre kapljice se brzo sprijatelje :haha: :D
Moram ici.Kaze zena:"Farmere zovu te krave.... :haha: " :cao: :cao:
 
Ma svalerska posla,lepo je rekao da je dozvoljeno pusiti u autu,ali posto je svima volan smetao resio covek da resi muka i sebe i suvozace :D
 
N.A. Dr.Gruja ima 88kg. A Bobova viljamovka je bila dobra samo sto mica967 nije smeo da je pije zato sto ja vozim, a ja sam je pio. Evo jos malo paparaco slika, Matic je u pravu mica je u plavoj majici a ja sam iza aparata :haha: :haha: :haha: :ppozdrav:
2hcf8kn.jpg
1zxw9pi.jpg
2rqoabt.jpg
 
Znam da sam se upoznao sa jednim od vas dvojice e sad dal Mica967 ili DR Gruja tamo kod YTO i euroleopard masina...kad se krene od onih orion traktora koji su bili skoro kod ulaza pa do Stajera...tamo na pola puta smo se u zurbi sreli i upoznali,malo dalje je bio ostatak ekipe i cekao Miru da daju intervju. :ppozdrav:
 
sve ste rekli, ja nemam nista da dodajem, sem da je bilo lepo, i svi smo uzivali, evo slika iz mog telefona:

 
Bice sta ce biti. :nono: Jutros je sogorov CLAAS otisao za Temerin.Prvobitno je trebao da radi soju,a posle prve kise je plan okrenut i radice kukuruz.A sad tek posle ovih novih kisa,neznam sta ce raditi.
Da li neko ide u NS na Dan polja NS hibrida? :cao:
 
Nazad
Vrh