Okupljanje forumaša 05.09.2010. na izletištu Letenka.

Vidim da vam je bilo super i drago mi je zbog toga. A vidim da će toga biti još, što je zaista lepo. ::svaka cast::

Moraću se potruditi da se i ja pojavim na nekom od sledećih druženja.
 
E priselo mi okupljanje,sad mi kolega Miroslav javlja da sam mu sjeb'o bravu na autu pri samo jednom otvaranju...ja otvorio iz prve sa kljucem aj da je bez njega pa i da kaze covek...a i on nije primetio celim putem vec me sad nasao... :udri: :udri:

@Matic baca jel znas ovu pesmu
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i_gLAFqixt4[/youtube]
Sve je pocelo od bezazlene price kako njene noge ne pivske flase lice :haha: :haha: :haha:
 
meni je bilo super dok nisam stigao kuci i saznao da mi cale odnet za hitnu...navodno kamen u bubregu...lep dan se srusio u momentu...
 
Ma pocne da rze i padne mu mrak na oci,ko ce obuzdati tako dugackog coveka ako pocne da nas juri po sumi ugasili smo ga,srecom se smirio brzo. :D :D
Post je spojen: [time]недеља, 05. септембар 2010. 13:26:32 MST[/time]
_________________________________________________
A sad malo pesme i za one koji su imali posla.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MgNkJfTfHa4[/youtube]
Nisu svi kao mi bitange i probisvet...
 
Farmer Bob je napisao(la):
danger je napisao(la):
iiiiiiiiiiiiii.......... to je sve :sta:,ja taman resio da dodjem a vi pakujete,jel NA pravio nereda
Jel sam ja presao tolike kilometre da bi neko rekao:"Iiii.....to je sve?"
Pa,brate,ovo je bio praznik za forum!A ti da si hteo dosao bi..... :zli:
Budi miran,bar veceras! :cao: :cao:

sta si digao prasinu odmah,nisam sedeo sigurno kuci,a na iiiiiiiiiiiiiiiii to je sve se odnosilo na fotografije,stavljena samo jedna,e sad je vec druga prica,pristizu fotke,brate opusteno,da sam isao i ja osla bi i druga brava na kolima pa bi i ja bio kriv :haha:
 
pa ti kobilu pokidaš a da nećeš jednu bravu :haha: :haha:.ma opušteno-zvaću te da opraviš :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1283719888[/time]
_________________________________________________
samo nemoj kao kompjuter sa čekićem i šrafcigerom :haha: :haha:
 
Komp ti radi i dan danas,tako ti i kumic sjebo komp pa kad sam trazio kombinirke za popravku malo se krstio ali je radio
A nasadim na onu stvar i tebe i Mladena a i Matica,baksuz mi se javio,ovekovecio sam pa vam saljem dokaz na p.p.
 
Aj bJez ba baksuze,nemo kvariti temu o autu,spremi najvece kombinirke i cekic od 2 kile da i auto uradimo. ::namigivanje::

Inace koristim ovu priliku da iznapusavam matica sto nije slikao sportiste na delu. :D
 
e nema me 2 sata a vi odmah navalili... Ja aam rekao da neznam, i da nisam igrao bar 5-6 godina...
Svako ima nesto u cemu je dobar... A ja kazem da meni to nije kosarka... :p
Zao mi coveka, pade i ubi se... Ja sam kriv... Al sta cu kad sam tezak...
 
pa jbg.kad igraš zonsku igru.još ti mi kažemo nemoj mladene zakucavati al ti hoćeš pa hoćeš.pa šta da ti kažem,upao si u šemu norta i mene.sad gledaj šta ćeš :haha: :haha:
 
Cuti i ne zna koliko je srecan sto je sedeo pored mene pa sam ga uhvatio za rame kad ga napao napad njegove hronicne bolesti,da nije bilo mene... :zli: :zli:
 
Nazad
Vrh