Okupljanje clanova za pocetak 2018.

Hvala organizatoru za prelepo druzenje.Bilo je ekstra,sad mi zao sto sam propustio prethodne skupove......

Послато са Moto C Plus уз помоћ Тапатока
 
Jako lepo druzenje i ambijent,svaka cast na organizaciji. Bas mi je krivo sto nisam stigao sa kolegom Peet-om popricati,verujem da bi vodili veoma zanimljiv i poucan razgovor. :osmeh:
E, kad si zurio kuci!:osmeh: Bice prilike, drago mi je sto smo imali prilike da se upoznamo!:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

A ovaj u crvenoj majici sa likom dragana jove torbica,i cackalicom koji je taj? I kako on prlji svinje za 29ti?
I da pogleda prvi servis epizoda dva obavezno..

Podmitio Minjusara za te dve iste slike za redom!:osmeh:
 
Ja bih krenuo redom... Prvo da se zahvalim cicimoric-u i njegovoj porodici jer smo tamo pravili pauzu u dolasku! Drugo, domaćinu Milovan Vrsac na gostoprimstvu kod njegove kuće, na lepom vinu i rakiji, kao i za celu organizaciju. I treće, ali ne i manje važno, svim forumašima na lepom druženju i upoznavanju. Ovo je moje prvo druženje i mogu reći da je bilo vrlo lepo... aj zdravo!
 
Hvala domaćinu da gostoprimstvu ... bilo je lepo .....
Za neke druzenje još traje.....
Ja sam kanda zalutao..... nikako da nađem put kući.....

1fecd06b54e63996e1af576a4c57b61d.jpg
41be5536bbb2d044eb11296a550dde67.jpg
 
Poslednja izmena:
Fenomenalni moji utisci sa druženja. Jeste prvo pa sam malko bio mirniji, upoznao neke od forumaša. Nadam se da cu biti redovno na druzenjima, a i necu se ponašati neuobičajeno, tj bežati od tamburaša.
 
Poslednja izmena:
Vodjen jucerasnjim iskustvom,ja bi okupljanje otpoceo u 13h,meni je juce proletelo. Toliko ima pravih i dobrih ljudi da je 2 veceri malo. Moram ja dok ne krenu radovi,da banem malo do Sremaca i neke dobre kafane...
 
Nazad
Vrh