Okupljanje članova Poljoinfo foruma u Institutu Zemun Polje 2013

Kada Vam vise odgovara skup ?

  • 28 februar

    Glasovi: 18 56,3%
  • 4 mart

    Glasovi: 14 43,8%

  • Ukupno glasača
    32
  • Anketa je zatvorena .
Ja...
Leka
Matic
Nikola Ilic
Zarkovmali

Branko
Brankov drugar
Peto1
Bojcetic
Muccobieno
Mali Misa
Diklofen
Mica967
Panonstib
Nikola Indjija
Dr Gruja
Ddragan
Amazon
Secondgeneration
Darko Dren
Predstavnik firme Cummins.
Cika Jova
Braca Spajic X2
KR
Malaksalo
Ovo je konacni spisak clanova koji su se javili i potvrdili dolazak meni ili clanu Rasa02,spisak je predat u institut. Ocekuju nas 28.02.2013. oko 9h i 30min - 9h i 45min ispred glavnog ulaza u Institut.
 
Poslednja izmena:
03-02-13, 18:45 #35
cika_jova
user-online.png

Član Datum pristupanjaMay 2010LokacijamladenovacPoruka2,546Zahvalio se172Zahvaljeno 193 puta na 127 porukaDownloads0Uploads0

upisite i mene..​






mene nesto nema na spisku :sta:
 
Jos su upisani Cika Jova i Muccobieno i to je to. Radi se o tome da su bila dva termina ponudjena,kad je izglasan prvi termin zamolio sam clanove da se jave i potvrde za prvi termin ko to nije uradio izgubice mesto,jer sam se jutros cuo sa ZP-om i rekao da nas ima 20-ak na sta su oni ponudili 25mesta koja su upravo popunjena. Zivi bili vidimo se u cetvrtak. :ppozdrav:
 
Molim vas da me izvinite ali ne mogu prisustvovati zbog prirode posla.Popunite slobodno mesto.Hvala vam
 
Imao sam zelju da ponovo dodjem i da vas ponovo vidim,upoznam nova lica ali privatnik je . . . . Bice valjda nove prilike,zelim vam lep provod i lepo se ponasajte u labortoriji.Pozdrav.
 
Ljudi kasno smo videli datum zadnje prijave,hocemo da dodjemo brat i ja a usput bi mogli doneti i @Kish Roberta ako mu ne smeta da ga nosi neko iz Backe!?
 
Ja se izvinjavam što sutra nemogu doći pošto mi ćaletu pozlilo jutros pa sam morao da ga nosim na preglede a i sutra imam zakazane preglede tako da nemogu nikako, još jednom se izvinjavam a vi upišite nekog drugog člana koji želi da ide.
 
Sale zao mi je sto ne mozes ici,zelimo brz oporavak tvom ocu.@NA na spisku ti je 24 ljudi,sada je i Sale odustao,znaci ima dva mesta zar ne?
 
Ako ima jedno mesto viška ja bi poveo burazera Raša 02 zna o kome se radi imao je prošle godine ogled ZP Hibrida.
 
Upisani su braca Spajic,KR i Malaksalo,sad nas ima 26 za jedno mesto kako nam bude. :cvetic:
@Mico ako odustane jos 2 bice mesta i za Vaseg drugara,on je drugi na listi sad.
 
Nazad
Vrh