Okupljanje članova Poljoinfo foruma 26.12.2015

Za mene je najbolji deo poceo posle rucka i zavrsetka formalnosti,hrana je bila bas dobra i nadam se da nikome nista nije falilo.
Zahvaljujem se svima,a posebno najudaljenijim clanovima kao Manjevic,Pantic,Frkani,Momosaric i mnogi drugi koji su duze vozili nego sto je skup trajao. :ppozdrav:






I zvezda veceri:
 
Malo pre stigli ja i Goran G, lepo druženje i malo smo se zabavili i nasmejali...... :ppozdrav:
 
Srećom (po restoran) što je došao sa disnotora (klanja) pa je samo labrcnuo.:haha:On i moj Marko kad ti dođu na slavlje ko popisna komisija:haha:.:ppozdrav:

A ti KAMENI i Gorane ste mi jako sumljivi, vi ko da ste išli preko Beograda kući (nemojte da se vadite na maglu, profesionalni šoferi), da i vas nisu legitimisale milicajke.:osmeh:
 
A ti KAMENI i Gorane ste mi jako sumljivi, vi ko da ste išli preko Beograda kući (nemojte da se vadite na maglu, profesionalni šoferi), da i vas nisu legitimisale milicajke.:osmeh:

Sale, nas dvojica smo ti ko prave "lale", žurimo dok nekrenemo, a kad krenemo onda lagano....:haha:

A što se tiče policije, u Vrbasu sam duvao jednoj policajki a u Crvenki smo imali legitimisanje..... a Goran ko direktor, izvalio se u sedište i na kraju zahrkao....
Iako imam vozačku dozvolu nekih 23 godine, noćas sam imao "doobuku" od strane mog suvozača, lekcija se zvala "PONAŠAJ SE KAO KAMIONDŽIJA NA PUTU" :haha::haha::haha: jer svi ostali su pajseri......:osmeh::osmeh:
 
Niste vi videli kako BMW od 170ks + cip tjuning sinoc slajfuje u rikverc i sta je drift po bulevaru,jedan mali bio mnoogo gladan pa zurio da se ne o'ladi rostilj,ali je vise o'ladio ove koji su normalno vozili po bulevaru dok je on manevrisao u rikverc. :osmeh:
 
Nazad
Vrh