Okupljanje članova Poljoinfo foruma 26.12.2015

Ne bi bilo lose da se objasni ljudima koji dolaze sa strane kako najlakse da dodju do restorana, hotela... Neka mapa, bilo sta... Jos nesto, da li cemo biti sami u sali, da li smo ograniceni vremenom do kada moze da se ostane.... :ppozdrav:

Po meni taj hotel i nije nesto vidljiv, kad prolazis autom prvi put, pored je Lilly, pa ide onaj salon namestaja... i posle toga restoran...
 
Ko dolazi iz pravca Futoga kad dodje do GSP-a i NIS pumpe na tom semaforu skrene levo i na prvom desno i tu je restoran.
Ko dolazi preko mosta Slobode ide pravo bulevarom do predzadnjeg semafora(2 semafora,pa jedan pesacki kod Vose i onda na cetvrtom skrene levo,ide pored sajma i Master centra jos 2 km i sa leve strane je veliki hotel je to).
Ko dolazi preko Duginog mosta on ide pravo do raskrsnice Jovana Subotica,Temerinske i Kisacke na tom semaforu skrene levo i na pravom semaforu opet levo i pravo 3-4km.
Ko dolazi preko Klisanskog mosta(kod Biga) ide samo pravo do jedne T raskrsnice(300m iza KND-a) i tu ima semafor za pravo i desno skrece desno(levo je Enmon keramika) i kad skrene isto tera 3-4km samo pravo.
Kome nije jasno ovo nek kuca na guglu ima mapa NS-a lepo pa nek sam potrazi ili pozajmi od komsije navigaciju.
 
Ja ne mogu.... zakazan svinjokolj

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
-Skup je u 13h.
- Kafa,caj i ostala pica.
-13:30 - 14h dodela poklona od komanije Elixir za sve prisutne,prezentacija i dodela nekoliko malo vrednijih poklona za srecnike.
-14:30 rucak koji obuhvata mesano meso,prilog i salatu,a kasnije neka torta za desert.
- Pricanje i druzenje dok zene ne pocnu da zivkaju(ko je ozenjen).
:osmeh:

Ko zakasni na glavni rucak kasnije ce dobiti svoju porciju,tako da niko nema razloga za brigu,a Manjevic ce dobiti postan rucak.


Iza restorana ima parking(restoran se lako vidi jer je iza restorana veliki balon za fudbal).
Poneti po 10e,da slucajno ne bude dovoljno sitnog da se nekom vrati kusur. :osmeh:
 
Biće još svega i svačeg što je smešno ko mačka kad hoće da skoči sa stola na policu pa padne :haha:
 
Poslednja izmena od urednika:
A palacinke za poneti? Hoce biti neki konacni spisak objavljen? Ja dolazim s teretnim vozilom, ako ima sta za povesti kuci, vreca, dve....
 
Sokole ne pratis na casu za spisak : 1 Culy
2 Novii
3 Matic
4 Branko
5 Kameni
6 Goran G
7 Sale Ratar
8 Zarkovmali
9 Baderljica
10 Peto1
11 SlobaNS
12 Sava Bata
13 Dusko58
14 Bubu
15 Vojvodjanin
16 17 Spajici X2 :osmeh:
18 Pantic
19 Manjevic
20 Muccobieno
21 Nikola Ilic
22 Dragan18
23 Slobapatrola
24 25 Frkani X2
26 Milos M.
27 Pajac
28 PG Krnac
29 Matke
30 Ichbinmilan
31 Zcurcic
32 Shale
33 Okrim
34 Ivan-Sakule
35 Rodic
36 Deda Lala
37 Spajkijev kum
38 Mladen87
39 North Army
40-41 Abro

Sto se tice nagrada iz Elixira su rekli ko ima preko 2m visine i 100kg tezine da mu daju da ponese djubriva koliko moze da natovari u auto,eto toliko.
:osmeh:


- - - - - - - - - -

Svima koji dolaze zelim srecan i bezbedan put.
 
Momo ako dodjes cak iz BiH ima u procelje da te stavimo i damo da duvas svecice na torti. :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Sad gledam i kapiram da je Manjevic rekorder on ima oko 350km u jednom pravcu.
 
Ljudi...polako vozite ima magle i u NS a i u okolini NS. Nadam se lepome druzenju danas.
 
Malopre sam stigao sa druženja iz Novog Sada, magla je na putu, a druženje je za pamćenje. Prezentacija Zorka đubriva je bila poučna, atmosfera drugarska, jednom reči hvala organizatorima na prijatnim trenucima, a članovi koji nisu prisustvovali mnogo su izgubili.
Hvala kompaniji "Zorka" na vrednim poklonima.
Pozdrav od Mirka iz Kule.:cao:::super::

Evo nekoliko slika sa današnjeg druženja.


viewer.php
[/URL] [/IMG]
 
Poslednja izmena:
Lepo druzenje. Takodje pozdravi za one koji su bili. Ko nije,sledeci put da popravi. Stigao i ja kuci. Put prijatan,dosta magle. Bilo i druzenje sa saobracajnom patrolom,pisali mi za sijalice,imam ih negde,al ne uspeh da ih nadjem. U svakom slucaju,od mene nece videti ni dinara za to.
 
Lepo druzenje, lepo organizovano, korisno!
Izvinjavam se kolegama kojima se nisam licno predstavio (da ne davim)...
Nadam se da cemo se cesce sastajati.
 
Nazad
Vrh