Ogledna polja Instituta Tamiš u Pančevu

Uspeo sam da napravim kombinaciju za sutra tako da stizem sa jednim prijateljem sigurno. Sutra posle prezentacije idemo da Basaida tako sa imam ceo dan ispunjen. Cukaneco ako uspes da nesto iskombinujes tu sam.
 
Možeš da povedeš nekog gosta...

panonstib (sa bratom)
djoker
aca74
Rale83
cicimoric
banePA
talianu
Lala iz Banata
marko22
branko (možda dođe sa drugarom)
tellnet
IMT-550
peto1
Dragan18
KishRobert
DraganNB
Rakin ?
Fodor
diklofen
Petru
kole
minjdjušar
todor
ciobu
srdjanuzorz
robins (sa prijateljem)


Obezbeđeno osveženje i "laki doručak" - pecivo. Za pečenje se ipak moramo nekako sami pobrinuti.
 
Ja idem: novi becej-kumane-melence-zrenjanin-ecka-orlovat-tomasevac-uzdin-kovacica-crepaja-kacarevo.
Dolazimo draganNb i jos jedan drugar i ja.
 
Iz NS-a ides redom Novi Sad - Kac - Budisava - Sajkas - Vilovo - Titel - Perlez - Centa - Baranda - Opovo - Sefkerin - Glogonj - Jabuka - Pancevo.
ili Perlez - Farkazdin - Kovacica - Crepaja - Kacarevo - Ogledno polje
 
Ako krenem preko Zr kilometraza je veca . Hvala na odgovorima pa onda da vidim i tu Barandu samo da je Simo zatrpao baru :)
 
Ako krenem preko Zr kilometraza je veca . Hvala na odgovorima pa onda da vidim i tu Barandu samo da je Simo zatrpao jamu :)

neces puno pogresiti ni ako ides preko BGa , mada ti je bolje preko zrenjanina .....
Lala iz banata ti dao najbolji predlog , tuda sam vozio traktor drugaru iz NSa solidan je put i nije napet opterecen saobracaj
 
Preko Bg ne bih da idem jer upadam u cep pa ce mi trebat jos toliko vremena da dodjem do Panceva kao od kuce dotle . Prihvatam Ivanov predlog . Odgovara samo kazi kako doc do tvoje kuce ?
 
Konačan spisak prijavljenih članova:

panonstib (sa bratom)
djoker
aca74
Rale83
cicimoric
banePA
talianu
Lala iz Banata
marko22
branko
tellnet
IMT-550
peto1
Dragan18
KishRobert (sa drugarom)
DraganNB
Rakin ?
Fodor (sa ocem)
diklofen
Petru
kole
minjdjušar
todor
ciobu
srdjanuzorz
robins (sa prijateljem)


Naravno, svi koji se nisu prijavili su dobrodošli.
 
Poslednja izmena:
Najverovatnije da ce i moj otac doci sa mnom.Otprilike znam gde se nalazi odrediste mada mozda bi nam dobro dosao jedan br mob. ako zalutamo.
 
Nazad
Vrh