Objekti za držanje svinja - svinjci

Kolika je minimalna sirina cekalista,mislim na prazan prostor od cevi do cevi?Duzinu sam planirao da moze da se podesava od 2m do 2,4...:ppozdrav:
 
Meni se na 62 okrenula krmaca. Mislim da nema potrebe ici preko 60cm sirine.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Misliš da su ta dva bila presudna. Propne se ona na prednje noge ako su prečke horizontalno i onda odozgo polako ukrug.
 
Meni su cekalista na 62cm i stare visoko suprasne krmace kada legnu sa mukom se spuste na bok pa neke sto su bas ekstremno velike leze na stomaku. Sada pravim novi objekat za odgoj prasadi, pa cu uz njega napraviti jos jedno cekaliste sa osam devet mesta tih malo vecih tj sira cekalista malo.
 
Najbolje bi bilo par ukljestenja staviti malo sire a ostale uze. Ja sam tako hteo ali mi se nisu poklapale mere i onda sam napravio sve iste. Mada mnogo zavisi i od krmace i njene naravi :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Imam neki ventilator precnika elise 55cm pa se razmisljam da ga ugradim u jedan deo koji je povrsine oko 23 kvadrata. Da to ne bude preveliko? Kako bih mogao malko da ga prigusim posto je obican motor? Stavio bih ga da izvlaci napolje vazduh dok bi sa druge strane bio otvoren prozor. Oko 20tak tovljenika bih tu drzao
 
To je skupo ko vatra. Nove ograde izađu ko sve ostalo. Ja sam stavio tanje abrihtovane cerove daske.
 
Ovo je meni bila ponuda od Jomapeksa pre 3 godine za 6 boksova

[TABLE="width: 615"]
[TR]
[TD="colspan: 5"]Predvidjene su pregrade od plastičnih panela visine 0,5m i debljine 36mm. [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="colspan: 4"]Stubovi i armatura za spajanje pregrada je izradjena od lima i nakon[/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]izrade je toplocinčana.[/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]PVC pregrade, separatori[/TD]
[TD]20.4[/TD]
[TD]m[/TD]
[TD]9.00[/TD]
[TD]183.60[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Stubovi pregrade boksa(toplocičani)[/TD]
[TD]6[/TD]
[TD]kpt[/TD]
[TD]38.00[/TD]
[TD]228.00[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[TD]411.60[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

a ova od Vos sistema
[TABLE="width: 640"]
[TR]
[TD]Panelna ograda H500 x 35mm

[/TD]
[TD]m
[/TD]
[TD]20,40
[/TD]
[TD]11,77
[/TD]
[TD]240,11 €
[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Stubovi-vezni elementi boksa od nerdjajuceg celika
[/TD]
[TD]Kpt
[/TD]
[TD]6
[/TD]
[TD]33,00
[/TD]
[TD]198,00 €
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
 
Nakon tri meseca radova zavrseno renoviranje prasilista.
sp6M
swOI
sxET
sItu
sd95
skA9
s0q3
sGUA
sUm7
 
Ajde namesti sad. Zalivamo pa taman da gledamo :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh