Obaveštenja

novii je napisao(la):
Akcenat će da bude na sigurnosti foruma, pošto je u toku prethodnoga vikenda došlo do hakerskog upada
Forum je bio zarazen :zli: ostetio mi je par systemskih fajlova srecom potpuni oporavak mi traje 10` zastitni zid mi neko vreme sprecavao konekciju na forum te sam imao nameru podici virtuelnu masinu da te upozorim ali sam trenutno prezauzet. drago mi je da ste sredili :veseljak::
 
Postoji mogućnost da ima nekih problema sa slanjem privatnih poruka ili sa primanjem privatnih poruka. Ako primetite neku nepravilnost javite, pa da se reši. :cao:
 
Namestio sam da gosti mogu da vide atachmente, pošto do sada nisu mogli. A ja to nisam znao, pa nisam ništa menjao. Tako da su morali da se registruju da bi videli priložene datoteke. A pošto se registruju, a ne koriste nalog, sada sam im omogućio da mogu da vide i bez registracije. :cao:
 
Ako si pod time mislio da radiš kao čoban, napravi oglas u delu Oglasi Ponuda. Tamo reci šta bi radi, imaš li iskustva, pa ako nekoga to zanteresuje tvoj oglas javiće ti se.
 
Znam da je malo off topic ali da se pohvalim ja san autor 6000-ite poruke na forumu :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Sasvim slucajno san otkrija i nisan ciljano isa na nju
 
Od danas je neophodno prilikom registracije da se izvrši potvrda pomoću e-maila. Tako da trebate odmah uneti ispravan e-mail, inače se nećete moći registrovati.

Bilo bi dobro ako primetite da se forum spamuje reklamama za vijagru, razne lekove ili za kockarnice da mi javite, da se na brzinu rešimo đubradi.
 
Danas se posećenost poljoinfo foruma popela do na laganih 90 u roku od 60 minuta
 
Al smo popularni...... :osmeh: , tek sad videh da je juče opet oboren rekord, 96.
Inače prošlog meseca je bilo ukupno 160142 posete forumu, a za prvih 18 dana novembra već je 150562!
 
To nisu posete, već broj pregledanih stranica. I ova statistika broji i boot-ove tako da je malo naduvana. Ali ipak je inpresivno :ppozdrav:

Mnogo je značajnija brojka od 500 posetilaca u proseku svaki dan, a sa tendencijom stabilnog rasta
:D
 
Ja cu malo onako po seljacku
Kol'ko nas ima jebote kol'ko nas ima :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh