Nikad ovako !

Ne znam šta vam tu smeta ako čovek tako radi verujem godinama.Ipak je to njegova njiva pa iako iseče kukuruz nije nikome naškodio nego sebi.
 
Sta li mu se desilo?[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T6eYWFpAJPQ&feature=related[/youtube]
 
Pun bunker, na maloj nizbrdici.

Bio sam prisutan u kabini 142, koji se tako propeo i skoro nasadio na heder pri kretanju u rukverc uz brdo. Kolega je vec s tim imao iskustva, pa ga je terao polako naprijed i drzao komandu za spustaje hedera i kombajn se polako vratio na sva 4 tocka... Hoce se i propeti ako naglije zakocis s punim bunkerom.
 
Na jednom zadružnom Zmaju 191 je zablokirao hidromotor u punoj brzini, pa mu se isto ovo desilo, otkačio mu se heder, a kad je pao nazad otpao mu je zadnji trap.
 
E, problem je sto mu se heder otkacio, izgubio je protutezu, pa je zadnji kraj jako lupio o pod... Inace, s punim bunkerom, je ZMAJ na jako dobroj "vagi"...

Bar 142 i ovaj moj mali...
 
Ako se ne varam, ovaj snimak je već bio postavljan na forumu, i detaljno komentarisan. Valda je naučio nešto od ovoga taj vozač, pa da više ne mora da "glumi" po klipovima na netu
 
@galki
@yto x904
Kukuruza isečenog nema,tako da nema potrebe za ''jedna iza ušiju''
a ako baš imate želju mozemo se oko toga lako dogovoriti.
@ savoris
Osim što si dobar majstor, nisam znao i da si expert u agrotehnici kukuruza.
Vidim i šamare bih delio,tako olako.
 
toshiba je napisao(la):
Jes to ti spartao @ljusa? Ja rusom spartam 8-a brzi :haha: :ppozdrav:
Da, kum i ja,jedan vozi a drugi sedi na blatobranu i pazi.
Posečenog kukuruza nema,jedino hoće da se zaglavi za motiku capur stare kukuruzovine pa počne da kida kukuruz.
 
I mene kad vide obilaze svoju njivu da vide dal' je nesto ostalo kod mene ili sam sve posekao :haha: :haha: :haha:
 
Isto i kod mene
Ko god prolazi i vidi nas kako špartamo, stane da vidi kakvo je to špartanje.
Jedan čovek mi je rekao da će nas radar uhvatiti na njivi. :haha:
 
hahah, polako ljudi pa čemu nepotrebna tenzija :sta:...@ljusha svaka čast sve čestitke za rad, moram doći na koji čas ::svaka cast::, a čovek i da iseče 99 % kukuruza njegov je može mu se, ne vidim šta je tu loše :sta:
 
Pa da. Njegovo je, neka radi kako hoće.
To sam samo ja bio toliko lud da sakrivam svoju sramotu u kutiju na špartaču kada sam prvi put u životu špartao kukuruz. :haha:
 
Ma sve to stoji, njegova je njiva, nek tera kako hoce.. Ali ja to nikad tako ne radim, i nikad nisam probao, a ne kazem da necu ..... :haha: :haha: :haha: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
ljusha je napisao(la):
@galki
@yto x904
Kukuruza isečenog nema,tako da nema potrebe za ''jedna iza ušiju''
a ako baš imate želju mozemo se oko toga lako dogovoriti.
@ savoris
Osim što si dobar majstor, nisam znao i da si expert u agrotehnici kukuruza.
Vidim i šamare bih delio,tako olako.
Ko zna-može i žmurećki terati.Ko zna-zna :D :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh