Nikad ovako !

pa ima mu se moze mu se,ja cu npr spaljivat gume na nekom autu dok ne spanu sa felgi ako mi se moze,ali kad neko to radi sa tudjom masinom e onda me to nervira mnogo me nervira,ja da uhvatim nekog da mi siluje tako moj traktor rebra bi mu prebro,ja sam davo traktor svakom ko je i meni,a meni ce citavo selo dat traktor bez pogovora jer tudji 10 puta vise cuva nego svoj
 
ja tudje jednostavne ne uzimam , što nemožem uraditi ja onda lijepo pare i platim , zašto bi ja mislio o tudjoj stvari , slabo i dajem mašine , samo onima koji su i meni davali dok nisam nabavio svoje
 
@savoris slažem se sa tobom u potpunosti, ali ne postoji čovek na sveu koji ima sve što mu treba :nono:, daš onome kome znaš da će paziti kao da je njegova...isto tako postupaš i sa onim što uzmeš i mirna Bačka :ppozdrav:
 
matke. je napisao(la):
@savoris slažem se sa tobom u potpunosti, ali ne postoji čovek na sveu koji ima sve što mu treba :nono:, daš onome kome znaš da će paziti kao da je njegova...isto tako postupaš i sa onim što uzmeš i mirna Bačka :ppozdrav:
mislim da treba da radis sa onim sta imas a to sto nemas prepusti da uradi onm ko ima!!!
 
Nazad
Vrh