Nikad ovako !

ne tesim se tudjom nesrecom a i nisam mogao sve da slikam koliko ima dosad nedao bog nikom ali znam da ce ovo sve biti unisteno do kraja :ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
2qn2xvp.jpg
2q0m445.jpg
2ziws2x.jpg
:svinja::svinja:
 
Nije zabranjen lov vec nema ljudi ili jako rijetko naseljeno pa nema ni lovaca. Malo malo to pokazuju na polj. emisiji za selo ,stete koje divlje svinje rade, mislim da bi (krivo)lovci ovi iz okolnih sela ovdje rjesili taj problem za nekoliko dana , jos bi veprovi postali ugrozena vrsta, ovdje malo malo osvane oglas trazim izgubljenog lovackog psa a sve terijeri za lov na zna se sta:haha:.
 
Upravu si Putine na baniji je teško sačuvati kukuruz. Nakotilo se divljači odavno koriste elektro čuvare pa i to svinje u naletu potrgaju.Prije dvije godine kod nas je bila najezda svinja nema njive gdje nisu napale.Zgodno im je ima šumaraka pa se kriju .Najvjerovatnije je dio njih preplivalo unu a i mi smo tu 4 km udaljeni od une.Ganjali smo lovačko udruženje oni organizovali hajku nakon mjesec dana kad su poharali dosta njiva.
 
Miso 272..prelijepi su vam krajevi iduci od Svodne pa sve do pred Bihac.....i imate dobre kukuruze uglavnom (nisam prolazio ove godine)
 
Baš tako zemlja je pretežno teža za obradu kamenovito parcele sitne Jedino dolina Une i Sane što ima dublju zemlju tzv murnjaču.Ove godine kukuruz je svakakav koji je posijan kasno od njega nema ništa.Smiljane ja sam na potezu prema Kostajnici
 
Од јутрос, срећа шоферу ништа не фали.
99e1e59aede31554dcfe9600148868a9.jpg


Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Пукла гума на змајевки, па отпао газећи слој и почео да се котрља по путу....од возача испред (возили у тандему) са истом комбинацијом као на слици(само је онај Зетор од 120 кс ).....а овај што је ишао иза помислио да се точак комплетан котрља ка њему, па легао на кочницу, а ваздушни одреаговао доста касније од трактора ииии резултат се види. Није соја већ жито семенско, носе на дораду у Србобран.
А иначе Киш Роберт у то време спава тврдо, па не зна шта му се испред куће дешава

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Nazad
Vrh