Nikad ovako !

I povedem 4 kornjace( Majkija, lea, ralfa i donija) :osmeh:
 
Pun ti inbox... JA kazem mojima da sam ja vise za radikalne mere, ali jbg kada sam nadglasan... Niko ama bas niko ne shvata kakav su to tip ljudi, oni uvek vole da je po hnjihovom, a steta koju naprave nije vazna... Ukrade uzvratis mu, on te opet ukrade jer si mu uzvratio i to u nedogled traje, taman ljudi iz sela da imajju cime ispirati usta.... Ne volim tuce, jer ne stajem... Uvek i kad nema resenja trazim nekakvo resenje, ako bas nema leka onda dum tras bam!
 
Kod nas neki oru do samog puta. Ajde da je put zemljani, nego put posoderen. Izasli su i po metar van njihovog. Sve zaboravim da slikam, a taj covek sto ore je toliko alav i stipsa da ne poverujete. Samo da ne da paru, trampa je osnovno sredstvo placanja kod njega:haha:. Sa jedne strane se stisko a sa druge prosirio i godinama sve vise i vise odorava put...

Odorava put,dok mu se ne stane na put...
 
Covek iz Austrije, sad su zidali kucu , ulozili preko 200 000 eura... daje na godine lokalnom lopovu sa partijskom knjizicom koji je u poslednjih 5 godina utrostrucio imanje. Cale izvede inzilira da izmere posto lopina ulazi kod nas, pozove tog iz Au i ovog na njivu. Sve se lepo izmeri i cale da udari kamen, da vide i oni gde je granica. Olos je usao metar kod nas.
Taj iz austrije kaze, stavljaj ti koliko hoces ja to ne prihvatam (inzilira). I??? Pa za takve je batina nagrada.
 
Odorava put,dok mu se ne stane na put...
Treba videti kako izgleda kukuruz pored puta. Najsladje je na tudjem, a to sto put zbog takvih propada, njega zabole. Budzet mesne zajednice je toliki da para ima da se posodere putevi, plate obaveze drzavi (struja, voda, komunalije) i opet nema da se izvedu geometri i premere poljske puteve premeriti jer su se ili dosta prosorili(ljudi zaobilazili blato pa isli po njivama pored) ili suzili od silnog odoravanja.
 
Nije to još sigurno neko kaže na igralištu neko na smećištu otac im skuplja željezo po smećištima pa su tu moguće sve verzije ali bez obzira di su našli ovo je velika tragedija i ne daj bože to nikom da se desi.Otac im je dobar čovjek koji se uklopio u selo kao da je oduvjek tu borio se i radio za tu djecu da im ništa ne fali totalna suprotnost romima na kakve smo navikli djeca redovno u školi ne daj bože da neko od djece nešto ukrade prebio bi ih ko mačke napravio novu kuću i sad kad bi mogao da uživa sa svojom porodicom u svojoj kući i od plodova svoga rada dođe đavo u kuću i napravi svoje.
 
Moj drug odavde iz vojvodine krenuo da obilazi rodbinu u RS i tako stali pored Drine dive se pejzazu i on pored puta nadje kasikaru i sreca njegova posto je punokrvan bosanac bila tetka snjima odande i zvala police ovaj bi je sigurno pokupio
 
Ljudi, ovo sto se kod nas desava je u najmanju ruku strasno! Ovo je da ne mozes da ides negde bez pistolja d abi bio siguran da ces da dodjes kuci.
Sta reci za ovo?
http://belocrkvanskenovosti.blogspot.com/2015/02/policija-pronasla-ubijenog-pavela-anku.html

ovo eskalira. sve je gore i gore. pre godinu dve, usao neki narkoman u kucu kod roma i ubio oca sekirom a devojcicu silovao. taj isti pre godinu dana silovao staricu pa pusten pre vremena.... neki upao u kucu i udario devojcicu 14 godina sipkom u glavu, jedva ostala ziva. ovo je neverovatno, selo 1500 stanovnika, svaki 2. je kriminalac
 
Covek bio se sa policijom, nosi adidas patike od 150 evra, posadio sljive na 1 metar od medje, kaze on tako odredio i tako ce da radi, kaze meni sljive slabo radjaju nemam pare za djubrivo, ali zato gospodin ima pare za bele patike bele carape belu majcu bele pantalone... Tako da imam tri mogucnosti, da ga zakopam u njivi/ bacim u septicku jamu, druga mogucnost da puknem 20 hiljada izvedem merenje parcele, postavim beotonske kocke na dubini od 1 metra da je ne moze izvaditi, treca mogucnost, je da uradim ono sto nikada ne radim = Progutam i cutim i pocupam svaku sadnicu koju nepropisno posadio... Covek sta god da seje bilo koju njivu u selu bar po 5-6 kruga preore kod suseda... Ako ga umlatim, dodje policija krivicna prijava sud cekaj na presudu bla bla.... Sta raditi sa takvim bilmezom?? Da li da platim grupu da mu polome i ruke i noge i rebra?? To mlacenje bi me kostalo samo gorivo sto ce ljudi doci i odraditi posao.... 300 km iz Beograda troja kola itd... Sta ciniti? Da li je imao neko iskustva sa takvim da ih nazovem '' ljudima''????



Zadjes nocu isprskas totalom i nece vise.. :)
 
Nazad
Vrh