Nikad ovako !

Naravno, samo zaustavljanje sa velike brzine na nula kilometara moze da bude fatalno, ovaj auto se prevrtao zato tako izgleda.
 
Danas u pola 2 u sred bela dana, u podne sa farme mi ukradu opet jagnjice. 6 komada oko 30-ak kg... Brat od strica i jos dvoje. Zivimo pod istim krovom ali odvojena domacinstva... Sta reci?????? Covek cuvao ovce ispred kuce i vidi ih kad su isli autom. Cale cuvao ovce do 1, dosao kuci da ruca, oni ga videli i pravac tamo. Kad se vratio cale vidi tragovi do kapije gde su mi zatvorene ovce. inace spavamo na smenu tamo dok ne damo jagance. farma tacno 300m od kuce, u istoj ulici... Ova drzava je otisla u k totalno i ljudi u njoj. sta ocekivati od dusmana??? da me razapnu sa ovcama?
ZAli mi se covek danas otrovali mu 3-4 ovce, bacali cele dzakove suncokreta da truju. kaze kako ih nije zao za seme... smak sveta
 
102539857197743513998298.jpg
 
Malo "egzibicija" od pre neki dan, nadam se da se drugar neće ljutiti što stavljam u ovu temu jer definitivno nije za temu "zabava......." :osmeh:

fotografija0065.jpg
[/IMG]
fotografija0066.jpg
[/IMG]
fotografija0068.jpg
[/IMG]
fotografija0069.jpg
[/IMG]
I posle svega sve je prošlo bez povreda !!!!
 
Ako sam dobro shvatio, dok je "ispravljao" traktor prema tragu u pšenici misleći da je iz rikverca prebacio u 6. a ustvari je (verovatno zabunom) ponovo ubacio u rikverc i tako je završio u kanalu doduše suvom........... i uspeo je da završi započeti posao ali sa POLA prskalice odnosno krila :osmeh: (njiva je daleko od kuće)

fotografija0072.jpg
[/IMG]
 
Lakse je prevrnuti se u ravnici gde ima kanal. Sve ravno pa se opustis i onda problem. U brdima znas da moras uvek biti na oprezu!:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh