Nikad ovako !

Kameni vec je bilo reci da na forum nesme da se postavlja "erotika"!!!! :haha: :haha:
 
To su cari repe.:osmeh: Kad traktor sa prednjom vucom i 100ks se pati sa jednom zmajevkom da je izvuce.
 
Evo slike lancanog sudara koji se desio na autoputu Sid - Beograd pre mesec dana. U ovaj sivi auto su bile dve osobe koje su poginule iz Beograda.


2eq6efl.jpg
6yl3qd.jpg
15ob71g.jpg


- - - - - - - - - -

Svega ovoga nebi bilo , da su svi vozili prema uslovima na putu. Bila je gusta magla , a oni nalegli na gas , nebi li sto pre stigli svojim kucama . I evo rezultata, neki nikad nisu ni stigli , a neki stigli povredjeni i bez auta.
 
On je prvi udario i to u sleper koji je cekao u koloni na naplatnu rampu. Moja zena je slikala , samo nije bas bila spretna sa moj telefon , pa zato slike nisu bas najbolje ispale.
 
Prošao sam tu na Bajakovu prije 5-6 dana , naravno poslije tog udesa nekoliko dana , u krugu oko 500m na Srpskom prelazu sve se bijeli kao da je snijeg pao od soli i neke sitne rizle , a vrijeme toplo ?? Kasno su se sjetili .
 
Nije bio klizav kolovoz , bila je velika magla u pitanju , a u toj situaciji redko ko postuje brzinu , onda voze po beloj liniji . Samo gas i prati se bela linija. Mene je malo kritikovala zena , zasto i ja ne vozim kao oni sto me preticu .
 
Nazad
Vrh