Nikad ovako !

Ja piatao u katastru za širinu njive i rekli da ne daju iformaciju jel je to službeni podatak.
Sada sam gledao kod mene u KO i nemogu ništa vidite probao sam i Negotin isto,ajd objasni mi kako gledaš K parcele.
 
Posle ovog snimka o proizvodnji u nasim najjacim fabrikama , de su oni koji nase srpske proizvode dizu u nebo. Neka se jave , cak i urednici ovog foruma banuju sve one koji kazu istinu o nasim proizvodima.

Svi junaci nikom ponikoše.
Nema tu sta da se dize u nebo, imt se dokazao za pola vijeka proizvodnje a to sto je sad u g.....on je najmanje kriv za to. A cak i ovakav je sigurniji od nekog stranca, polovnjaka iz recimo CH sa boga pitaj koliko rh, jer ovo sto njemu fali se sredi za sitnu lovu u odnosu na recimo cijenu dva zupcanika iz mjenjaca od MF, bez obzira na snagu. I svaki sljedeci kvar na imt znas unaprijed cijenu opravke, sto se neda reci za stranca. E sad druga prica je NOV stranac, ali malo nas ima lovu za to.
 
Ja piatao u katastru za širinu njive i rekli da ne daju iformaciju jel je to službeni podatak.
Sada sam gledao kod mene u KO i nemogu ništa vidite probao sam i Negotin isto,ajd objasni mi kako gledaš K parcele.
Ako nije digitalizovan onda se ne vidi nista, mislim da teze da digitalizuju parcele po gradovima, a atari nista.
Nece da daju sirinu, jer hoce da posalju geometra i da naplate 10-20 k dinara.
 
Ja piatao u katastru za širinu njive i rekli da ne daju iformaciju jel je to službeni podatak.
Sada sam gledao kod mene u KO i nemogu ništa vidite probao sam i Negotin isto,ajd objasni mi kako gledaš K parcele.
Nepitaj za sirinu nego za duzinu(to ce ti reci).Povrsinu znas i lako ces izracunati sirinu...............
 
Ratko tako sam i uradio ali ima jedan problem a to je kada su lokalni pijanci nosili kolce na komasaciji često su se zaj**vali pa su ljudima različite mere na dva kraja.
To je jedan primer koliki može biti ljudski idiotizam.
Od komšije sam uzeo jednu parcelu ,lepo mesto uređen atar dobio posle komasacije a prednji kraj širi za 4 reda:sta: Da ironija bude veća stoje geometarski kočići i danas.

- - - - - - - - - -

Kiraj kako snimiš ceo ekran?
 
Kiraj, gde bas Gospodjince nadje? Inace, Gospodjinci su jedini u opstini Zabalj kojima sajt radi od 1. dana a za ostala mesta se tek sad podaci unose da bi sajt radio. Merenje 'lenjirom' je solidno tacno ako se dobro zumira i ako se dobro potrefi kursorom na medju.
 
198303487803737917685176.jpg
[/IMG] uskoro ce ovako kod nas raditi...za sad se samo okrecu na putu...:osmeh:
 
Ma netreba se sekirati puno zbog toga...
Sad će naši putari doneti malo svežeg asfalta, popune taj deo, i utapkaju lopatama...kao i obično!:haha:
 
Nazad
Vrh