Nikad ovako !

Sta ovim ljudi pokazuju? Da su maloumni ili da je traktor kvalitetan pa moze da izdrzi svakakvo mucenje? Ili su mozda teroristi pa kad nalete na nekoga da lakse taj neko pogine?

Sad znam zašto naš narod kao znak čuđenja ponekad koristi frazu:"O, zemljo Indijo!":haha:

Inače Indija prednjači u svetu po broju saobraćajnih udesa i pogibija u saobraćaju. Putevi su im katastrofalni, vozni park krntije, a vozači nedoučeni. Da li znate kako se kod njih polaže vozački ispit?


Predpostavljam da im na tehničkom pregledu kontrolišu ponajviše uređaj za davanje zvučnih signala. Pokazivače pravca ne koriste.
 
Nisam so sad cuo za taj izraz cudjenja. I na kraju ispada da je indijski john deere prva klasa trakotra , bolji i od americkih i nemackih. :osmeh:
 
2w57yv8.jpg
 
Pa, to je za rubriku "Verovali ili ne". Nije kombajner kriv. Kako je mogao da vidi osim pukom srećom, nije to jednoredni berač, pa opet i tu se desi ljudima da uhvate betonski kamen međaš(ili osovinu od starih paorskih kola) tamo gde ne očekuje.

Da li je ziva uletela u adapter ili je pokupio mrtvu sa zemlje?

Meni se čini da je uhvatio mrtvo svinjče. Živo bi valjda pobeglo od buke kombajna, a i bilo bi krvi, pretpostavljam, da ju je adapter kojim slučajem zakačio živu.

- - - - - - - - - -

Kome ide svinja gazdi njive ili kombajneru. :osmeh:

Ide popola. :haha:
A zaponjac ide traktoristi što radi prevoz.::traktor1::

Ako je istinita moja pretpostavka da su traume na ovom svinjčetu nastale post mortem, onda se takva zakuska u mom kraju zove parlo - specijalitet nacionalne kuhinje jedne naše etničke zajednice.

- - - - - - - - - -

Izeš kombajn koji se zaglavi od jednog svinjčeta! Da je taj kombajn čemu, on bi "progutao" to gedžavo svinjče i bunker napunio čvarcima i kobasicama, a iz slamotresa bi izbacio uštavljenu kožu. :haha:
 
Pogledaj kralja, covek u delicu sekunde iskace iz kamiona i jos zatvara vrata..........:ideja:
 
Nazad
Vrh