Nikad ovako !

Ta dzipijada je bila prosle godine u Curugu. Ja sam bio pozvan da idem i da teram Nivu ali posto sam znao kakav cirkus ce biti i kakvo blato nije mi bilo nuzno. :)
 
Da i mi možemo tako da iskačemo i mi bi bili da leko ispod sto kila . Vidite da je mladić ko srndać . Ja i kad moram lepo da izadjem svaka me koska boli:haha:
 
Prnjavor, ovo me bome nasmijalo...

Al sta jest, jest, nikad tako...


U jednom od okolnih sela su dva komsije orali tako jednu veliku njivu s imt 539 i jednobraznim IMT traktorom. napravili sistem da mu speru zablokiraju i volan utegnu malo u lijevo i slali ga tako jedan prema drugom, jer je njiva bila bas ogromna a vruci ljetni dani a 539 ne moze brzo u dubokom oranju, pa da imas i jednobraznjak 10"... Poorali bez i jednog kvara ili neke nezgode.

to su tako trebali da upregnu 2 ili vise traktora nek imaju sta da rade a ne oni odmaraju dok traktor ide sam
 
već je bilo negde
nije mudrost voziti traktor po vodi samo da ima oslonac a ovde je asfalt ispod i da usis vazduha ostane suv
ali me zapanjilo dihtovanje ove kabine ovi traktori verovatno nemaju ni jednu ručicu koja prolazi kroz pod kao klasični
 
Ala su ovi zapeli . . .:haha:
http://www.youtube.com/watch?v=Vrp5ThGlbC4
Posle ovoga neka neko kaže da su uzani točkovi bolji za blato :haha:

---------- Poruka napisana u 00:42 ---------- Prethodna poruka je at 00:31 ----------

Inače ovaj sa Fendt-om je imao dobar plan, samo se malko preračunao, išao je brže nego što treba i traktor se "ugušio", ali verovatno ni tako nebi izašao.
 
Nazad
Vrh