Nikad ovako !

Ma i ovo neka namestaljka,koga snima ovaj u sred polje....
Sad kad ga bude krenulo,tj kad ga prosere,ima sve da mu ide od ruke :haha: :haha:
 
Bravo za bisere sigurno nije njegov kada ga tako trza.Podsecaju me na radnike iz kombinata dok jos nisu bili privatizovani.
 
Jel moze neko da objasni sta ovi rade?! :haha:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OYBS22mvdfs&feature=related[/youtube]
 
steva 1984 je napisao(la):
Bravo za bisere sigurno nije njegov kada ga tako trza.Podsecaju me na radnike iz kombinata dok jos nisu bili privatizovani.

Nemas pojma... Vani svi koriste bungee uze (rastezljivo, gumirano) bas zato da se poboljsa ucinak slepanja. uze u sebi nakupi dodatnu energiju i ono povuce traktor koji je zapao. Pun je youtube clipova takvog izvlacenja i svi imaju samo rijeci pohvale za takvo uze kad se radi o izvlacenju iz blata. Da ga je tako sajlom trzao, svi bi bili u 3-4 komada, kao i sam sajla...
 
Dodji da te ja trgnem sa mojom grdosijom sa tim bangee uzetom :cao:.Znam drugare koji trzaju i sa sajlama i kojekakvim uzadima lomova koliko zelis a tako se netrza pri izvlacenju.Pogledaj u temi secerna repa kakve lomove imaju na poteznicama,sasiji... pa onda mozes da prosudis dali neko ima pojma ili ne.
 
Kazem samo da je ovo uze dizajnirano da se na taj nacin koristi kao na tom videu zato sam i napisao da nemas pojma i da to uopce nije trzanje... A tvoji drugari koji trzaju sa sajlama i lancima za njih nemam lijepe rijeci kad se o ovoj temi radi... Vidjao sam bezbroj puta kako su na kombajnima iskidani zadnji trapovi, cak i sasija da je pucala bas zbog trzanja sa sajlama i jakim traktorima. nema nista da upije udarac, pa se dogodi da i prednje utege skupa s nosacem znaju iskinuti s traktora.
 
Da ali ja nevidim svrhu trzanja jednog smo u ponoc izvlacili iz kanala sin mu se napio i sa rusom hteo da pretera kroz kanal sirok 15 metara i dubinom oko 2 metra dva rusa su ga lepo izvukla prvo je moj isao do same obale sa duplim tockovima pa komsija ispred mene sa 920 lepo zategao sajlu i gas izvukli ga iz 2 puta bez trzanja.A ovom johnu treba bager da iskopa ispred njega pa tek onda da ga vuce
Post je spojen: [time]1297772838[/time]
_________________________________________________
Da ovaj nije ni uklucio blokadu sigurno bi mu lakse koliko toliko bilo.
 
steva 1984 je napisao(la):
Dodji da te ja trgnem sa mojom grdosijom sa tim bangee uzetom :cao:.Znam drugare koji trzaju i sa sajlama i kojekakvim uzadima lomova koliko zelis a tako se netrza pri izvlacenju.Pogledaj u temi secerna repa kakve lomove imaju na poteznicama,sasiji... pa onda mozes da prosudis dali neko ima pojma ili ne.

jesi li se kada susretao sa takvim užadima , mislim da griješiš po tom pitanju :sta:
 
Nazad
Vrh