Nikad ovako !

ne soseca da ga gura.?
jel ovaj uopsete koci,nisam nesto primetio?
 
Sale je napisao(la):
Po mojoj logici gume bi spale sa felni i sevalo bi kao na vasaru . Namestaljka

tačno tako , a iako gume nisu popucale ako pretpostavimo da ga je tek počeo gurati moralo bi da dimiiiiiiiiiiiiiiiii ispod točkova , trenje u ovakvom slučaju je OGROMNO
 
Nemora da znači zato što je kolovoz vlažan, vidi se i na snimku da radi brisač.... što znatno smanjuje trenje, i temperaturu gume...
 
A starno su idioti ovi sto voze traktore pogotovo onaj sa fendt-om i steyr-om samo gas ja se nebi usudio punu kamionsku da vozim 50 km/h.Lik zakocio naglo samo ga otresla prokolica sa teretom moze on da je vuce ali 25-30 km/h treba to zaustaviti.
 
[youtube]YYUGzJ172YE[/youtube]

bosanci,jel vam poznat ovaj covek?
jel on stvarno najveci jebac u BiH ? :haha: :haha: :haha:
 
steva 1984 je napisao(la):
A starno su idioti ovi sto voze traktore pogotovo onaj sa fendt-om i steyr-om samo gas ja se nebi usudio punu kamionsku da vozim 50 km/h.Lik zakocio naglo samo ga otresla prokolica sa teretom moze on da je vuce ali 25-30 km/h treba to zaustaviti.
Nije bas lepo pricati da su idioti, neznas sta se desilo, ovaj sa steyr-om je mozda imao neki kvar. I uostalom nije proble terati kamionsku takvim traktorima i takvom brzinom, ima vazdusne kocnice... Ako moze kamion da zakoci sa 100 km/h, zasto nebi mogao traktor sa 50.
 
Peter je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
A starno su idioti ovi sto voze traktore pogotovo onaj sa fendt-om i steyr-om samo gas ja se nebi usudio punu kamionsku da vozim 50 km/h.Lik zakocio naglo samo ga otresla prokolica sa teretom moze on da je vuce ali 25-30 km/h treba to zaustaviti.
Nije bas lepo pricati da su idioti, neznas sta se desilo, ovaj sa steyr-om je mozda imao neki kvar. I uostalom nije proble terati kamionsku takvim traktorima i takvom brzinom, ima vazdusne kocnice... Ako moze kamion da zakoci sa 100 km/h, zasto nebi mogao traktor sa 50.

Covek izgleda dosao sa sporednog puta i morao naglo da koci! Kratka ruda na prikolici i ode u P.M. +slabe kocnice sekunda je dovoljna da prikolica sustigne traktor...
 
matke. je napisao(la):
http://www.youtube.com/watch?v=vq1B7hB9HVs&feature=related

hahaha, a ni ovaj Masej, ne razumem ove ljude, kada se već bave tim poslovima, imaju i lance, prednju vuču, zašto ne kupe tegove da bi ovo izbegli koliko je moguće ! :udri:
oni zele da postanu zvezde youtubea :haha: rajka je laka i kako je on propinje stiska joj zadnjicu i pozecava grip. al ovaj sa masejom :nono: ja bi mu nabacio 400kg tegova i vise da mu potisnem prednjicu da koristi prednju vucu kad je vec ima. obrati paznju na zadnjicu maseja on ga cima hidraulikom kad digne potisne zadnjicu i olabavi prednjicu a kada spusti onda mu izdize zadnjicu i nema gripa tako ko kada vuces punu prikolicu na doljnjoj poteznici. tako je i onaj na 1. strani sa 560 radio sa hidraulikom
 
Peter je napisao(la):
steva 1984 je napisao(la):
A starno su idioti ovi sto voze traktore pogotovo onaj sa fendt-om i steyr-om samo gas ja se nebi usudio punu kamionsku da vozim 50 km/h.Lik zakocio naglo samo ga otresla prokolica sa teretom moze on da je vuce ali 25-30 km/h treba to zaustaviti.
Nije bas lepo pricati da su idioti, neznas sta se desilo, ovaj sa steyr-om je mozda imao neki kvar. I uostalom nije proble terati kamionsku takvim traktorima i takvom brzinom, ima vazdusne kocnice... Ako moze kamion da zakoci sa 100 km/h, zasto nebi mogao traktor sa 50.
Pa vidi se iz prilozenog sta se desilo obicna nepaznja sa velikim posledicama verovatno nisu njihovi traktori kada ih tako lepo i pazljivo voze.Kao da je kombinat u pitanju
 
Nazad
Vrh