New Holland

Evo da napišem i ovde pitanje, možda će tu pre videti neki poznavalac New Hollanda...

Da li je neko podizao snagu na New Holland traktorima? Konkretno, da li bi na modelu New Holland T6050 Plus mogla da se podigne snaga da bude u rangu T6070 Plus traktora? Da li je tu samo razlika u štelovanju pumpe ili između ta dva traktora postoji razlika u delovima koji nose?
Sigrno da moze da se podigne snaga na 140 ks. Samo sto mislim da bi morao i oko ulozaka dizni da se zanimas. I nema veze da li je PLUS verzija,izvedba motora je uvek ista kod ova dva modela.
 
Ne mogu da nađem ponudu njihovih traktora, pre nekoliko godina imali su model od oko 140ks sa šestocilindričnim motorom, zaboravio sam oznaku bio je povoljniji od kejsa iste snage. Zanima me imaju li sad tako nešto i koja je cena.
 
Mozda ti da drasko ponudu 3 tone.

Послато са SM-N970F помоћу Тапатока
 
Ne mogu da nađem ponudu njihovih traktora, pre nekoliko godina imali su model od oko 140ks sa šestocilindričnim motorom, zaboravio sam oznaku bio je povoljniji od kejsa iste snage. Zanima me imaju li sad tako nešto i koja je cena.
Sve je otislo gore
kod njih je t6050 125ks 62.000e sa suspenzijom kabine i pojacanom hidraulikom u titan 65.000e
 
Nazad
Vrh