New Holland

u cemu je sve razlika izmedju serije T6000 Plus i T6000 elite? :sta:
28wkk2.jpg

T6070 Plus
 
Poslednja izmena:
Elite je common rail a Plus nije. E sad dal ima razlike u menjacu i opremi nikad nisam gledao
Nije samo to razlika. ELITE kao komercijalna oznaka na konvencionalnim traktorima vise ne postoji, jer elit je zadrzan za dva modela (predvidjeni da nose prednju utovarnu kašiku i da rade na farmama) sa 4 cilindra motorima. Oznake koje sad koriste su RC (polu powershift 18 x 6) i PC (full powershift 18x6). Traktor je teži od Plus varijante ali laksi od tvog T7050 (nesto izmedju) i poseduje svu opremu koju i ti imas na traktoru. Izradjuje se u dva modela 155 ks i 165 ks. Razlika je i ta da RC i PC mogu da nose GARU a plus nema tu vatijantu.
 
Ovo sam jesenas gledao u Rumi na vasaru nov cini mi se14.500e , nosi oznaku 704 i na sve lici samo na NH ne.Ako NH ima ista sa ovim traktorom to je samo na njegovu stetu.
 
slika0651.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
slika0653.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

slika0655.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG][video]  Uploaded with ImageShack.us[/video]
Ja imam takvog New Hollanda, znaci to je New Holland (motor,menjac,hidraulika,kabina je new holland), gume ima kineske,vazdusni filter i par sitnica,samo sto je sklapan u Kini, jer u Kini takodje New Holland ima svoju fabriku :osmeh: . . .
 
Poslednja izmena:
Po meni mu vizuelno skida cenu ova jeftina el.instalacija konkretno prednja poziciona svetla i zadnja sa sve zmigavcima kako su losa kao nasa pijacarska od 100din kad posupe posle godinu dana,a IMT od 20 i kusur godina sija i dalje bez deformiteta i bledjenja ...
 
sta da vam kazem, kod mene je samo nedelju dana videcemo kako ce se pokazati :) . . . .danas sam vukao zmajevku vestaka s njim . . . ima snage, a i brz je :) . . . . :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh