Naši naslednici i naslednice

Nemam sliku no reću vam da sam u petak u noći dobio još jednu kćer. Dite je živo i zdravo, kao i mama. Jedna želja mi se ispunila, a želio sam da imam barem dvoje djece. Iduća želja je sin. :D
 
Cestitam becarino ,bice i sin .Sto vise dece to bolje.Dzabe zemlja i pare ako nema kome da ostanu :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Nemam sliku no reću vam da sam u petak u noći dobio još jednu kćer. Dite je živo i zdravo, kao i mama. Jedna želja mi se ispunila, a želio sam da imam barem dvoje djece. Iduća želja je sin. :D

Čestitam, i nek je živa i zdrava. :ppozdrav:
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Nemam sliku no reću vam da sam u petak u noći dobio još jednu kćer. Dite je živo i zdravo, kao i mama. Jedna želja mi se ispunila, a želio sam da imam barem dvoje djece. Iduća želja je sin. :D
nek je ziva i zdrava pa kupice ona sebi brat.........
 
dsc03952.jpg

evo i moje naslednice Angela 8 god Andrea 4 god.
 
I ja da se pridružim čestitkama Bećarino i poželim puno zdravlja za tebe i tvoju porodicu
@Dejanco vidi se tata pravi umetnik preslikao isto :haha: :haha: :cao:
 
Bećarina pusta je napisao(la):
Nemam sliku no reću vam da sam u petak u noći dobio još jednu kćer. Dite je živo i zdravo, kao i mama. Jedna želja mi se ispunila, a želio sam da imam barem dvoje djece. Iduća želja je sin. :D
Pridružujem se čestitkama sa željom da bude lepa na mamu i pametna na tatu! :D
 
Narode da vam javim da sam dobio 2 cerke pre dva dana.Sad je skor 2 sina i 2 cerke.slike stavljam kad izadju iz porodilista.
 
@ Nikola.KV

Čestitam Nidžo majstore! I da ste mi svi živi i zdravi. :ppozdrav:
 
Kolega,cestitam,da su Ti deca ziva i zdrava 150 godina,svaka cast,lepo je cuti neku lepu vest :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh