Naši naslednici i naslednice

Odg: Nasi naslednici i naslednice

kloki je napisao(la):
North ARMY je napisao(la):
kloki nemaj razloga za brigu sin je tvoj 100% :D :cao:

ko kaže da sam to ja

:ppozdrav: :ppozdrav: :haha: :haha: :haha:

ja nemogu od ovoga doć sebi, neznam šta da kažem.

btw. za sada samo jedna zajebantica kojoj tata nemože odolit kad ga moli kupi mi ovo, kupi mi ono...
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

ovo je moja naslednica za sad u utorak ce imati 8 nedelja

o8bf3q.jpg
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Evo moja dva klipana.Nadam se da se neće uhvatiti zemlje već knjige .
2j5yvsi.jpg
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Imao sam i trećeg sina kojem eto baš sutra dajemo godinu dana od smrti.Rođen je 7. januara 2008,pravi dan za rođenje (Božić), ali i to mu nije pomoglo da usled teškog porođaja i posledica prilikom njega poživi samo deset meseci.
E sad smo se supruga i ja zainatili (čak i Bogu) i štancovaćemo klince dok nam je zdravlja.
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

@didi samo napred, ne odustaj!

Nek su svima zivi i zdravi. Ja imam dva bandita i za nepunih mesec dana videcemo kakav sam majstor, bice slavlja u svakom slucaju!
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

@DIDI, i ja imam dva sina, i isto je bilo problema...
Zato , didi samo napred. Vidi se da si jako hrabar, i da se neplasis nedaca. SVAKA CAST TEBI I TVOJOJ LEPSOJ POLOVINI!!!
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

2dtaa88.jpg

Moje prvenče ima 18 meseci i sve nas rastura jer nema mira uopšte.Drugo je na putu :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Puj puj , kakve Tigrice i Tigrovi :ppozdrav: P.s. Maticu , druze dali je to mala Princeza levoruka ili onako samo capila kasikicu?Bogami, da mi bude snajka, ::vino:: :veseljak:: njoj nece trebati miraz , kakva je to lepoptica :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Karaliću imaš oštro oko. :ppozdrav: :ppozdrav: Izgleda da će biti levoruka kao i ja.Hvala na lepim komplimentima. :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

@ Didi iskreno od srca stvarno mi je zao tvog pokojnog sina neka mu je sto laksa crna zemlja i neka ga najbolji andjeli cuvaju. Kolko ti mladji sin ima vremena ,posto nema datuma na slici trebalo bi da su nam deca blizu rodjena, pa mozda budemo prijatelji
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Sta je sad ovo Vi ugovarate udaju i zenidbu? Valda ce se i deca pitati o tome. ::prica::
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Stariji ima 6.5 godina ,a mlađi svega šest meseci.Što da ne budemo prijatelji ako će to i deci doneti sreću.
Ja :ppozdrav: u njihovo zdravlje.
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Samo da su nam deca ziva i zdrava lako cemo mi :ppozdrav:. Pa i unuci takode. :cool:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

ja imam 3 sina jedan je 1992 g
srednji-1994
i najmlađi -- 2000g
zbog njih vrijedi radit i živit :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

Mislim da je ovo divna tema i da je "naš" forum po njoj jedinstven na netu.Ma da bih ja bio pristalica uvođenja teme "naše lepše polovine".Ako se slažete,krećem prvi.Očekujem mišljenje moderatora.
 
Nazad
Vrh