Naši naslednici i naslednice

Ja ih imam petoro. Julijana rođena 1989-e, Miloš 1991-e, Katarina 93-e, Jelisaveta 94-e. A onda se njih četvoro uortačili, pa postrojili majku i mene sa zahtevom HOĆEMO MALOG BRATA. Mi se značajno pogledasmo i rešismo da decu poslušamo. I od februara 2007-e imamo još jednog stručnjaka koji se zove Damjan. I treba ih samo gledati kakva su ekipa, oni između sebe. Što neko reče, tu nema priče, teba doživeti.
 
348682a.jpg

Sinoc u Smederevu finale Minimaxi lige. Levi je moj :D
 
Lepo lepo, kad su ćerke ovako lepe majka bi trebalo da je još lepša sem ako nisu povukle na oca.
 
ja imam troje sin 1990 g, cerka1992,treci sin2004.ima slike na fejsbuku jovan brzic ..A sad malo drugo vidjenje.bio kod nas u titelu jedan kafedzija i on je imao obicaj da kaze..MA LAKO JE NAPRAVITI DETE,BUDITE VI MAJSTOR KO JA PA NAPRAVITE MAGARE,,sad kako ovi moji odrastaju sve mi nesto dolazi uglavu to njegovo vidjenje ,kanda nije samo on majstor.,,,malo sale a malo i ozbilno..
 
Pa ako si nesto zeznuo jer si bio mlad kod prva dva, ovo trece nemoj da ispustas iz kontrole. Na njemu ispravi sve greske, posto vidim da je velika razlika. Valjda to iskustvo od 12 godina i dvoje dece vredi necemu. Srecno.
 
Pa ako si nesto zeznuo jer si bio mlad kod prva dva, ovo trece nemoj da ispustas iz kontrole. Na njemu ispravi sve greske, posto vidim da je velika razlika. Valjda to iskustvo od 12 godina i dvoje dece vredi necemu. Srecno.
ma zezam se ja marko uglavnom su mi dobra deca nego se neslazemo u nekim vidjenjima .al to je valda onaj generacijski jaz =
svima zelim sto vise dece,i nema veze bila muska ili zenska nek se ne opterecuju sa tim POZDRAV.Samo da dodam bio sam kod jednog tipa na casti povodom rodjenja deteta ,a on onako mrtav ladan pred gostima ,,ETO MI NISMO IMALI DETE SKORO 2 GODINE A BAS SMO SE TRUDILI,,zato eto saveta .. trudite se ljudi..
 
Nazad
Vrh