Muzika za dušu 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Karleusa nije samo folk zvezda u Srbiji ona je i sex simbol a psihopata predsednik a hipik i panker prvi covek vojske i policije jos samo da Brnabicka postane ministar poljoprivrede pa da kompletiramo ludaru
 
Poslednja izmena:
Ajde sto je folk zvezda i sex simbol nego i u ziriju za ocenjivanje mladih talenata E POSRNULA MOJA SRBIJO STA SI DOCEKALA
 
И данас иде она серија "The Blacklist", са Џејмсом Спејдером као главним.... није негативцем, већ боље да се каже "spiritus movens"-ом серије. У једној епизоди, Тома, момка његове... ћерке, штићенице или шта је већ (већ је осма сезона и не зна се тачно), опасно бари нека Џолин, која је, како се касније показало, још једна из булументе ликова из којекаквих... "безбедносних структура". И пред крај једне од тих епизода где се појављује Џолин, почиње "спороходна" верзија те песме и то фантастично потрефљеном моменту. Неколико пута узастопце сам премотавао, гледао и слушао тих неколико минута серије у којима се чује песма. Нисам капирао чија је то песма док нисам прогуглао и видео - мис Доли Партон. Ал' није ту све тако просто - неко је провалио да ако оригинално извођење Доли Партон успорите на 75%, песма звучи мноооого боље (проверио сам - звучи). Онда је ту "спороходну" верзију снимила нека жемска и та верзија је употребљена у серији:


А иначе, та серија и иначе има одличан саундтрек и тако лепо потрефљено време и место где удену сваку песму.
 
Овако докон, гледам на "Јутјубу" клипове у којима аутори једног канала подргавају групу Италијана руској култури, гастрономији и којечиме другим, да би добили њоихове реакције. И тако, изнесоше пред њих неку локалну верзију руске чорбице са купусом које се зове "шчи". И сад, ломе Италијани језике са називом јела "сссхи.... шшши.... шшшччи, шчи... шчи.." и док их слушам, мени у глави одједном распали рефрен песме са све комплетним аранжманом, коју нисам чуо Бог те пита колико. Помислио сам - чек', ко то беше пева... почиње им име са "тхе"... А песма је ова:


Мајку му, мислим и да још увек имам касету на којој је и ова песма са лептиром на сличици.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh