MTZ Belarus

A šta reć za ovog rusa i sjetvenu kombinaciju. RD ima sigurno 1100-1200 kg, sijačica zicer 600 kg + sjemena nek tovari 200 kg. To je cca 2t.

 
U Rau-ovom prospektu piše težina najlakšeg modela njihove roto drljače od 3 metra je 1122 kg (do 110 ks) sa paker valjkom. Na videu bi reko da je to taj, naj lakši model. Ne znam jel to masa sa hidroliftom (mislim da je bez njega).
 
Jel koristio ko ovako nesto na belorusu, trebalo bi mi za presu da mogu terati.Ne znam jel cemu.

64d44bde3a49a87e39ae559320d9dbec.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja za rusa imam kardan sa krckalicom i to je obavezna stvar kod rusa kad se radi sa mašinama koje imaju zamajac a same nemaju neki vid te krckalice... Presa ima na sebi ali kosačica i berač ne, i tu je obavezno... Dajem samo za primer...
 
Poslednja izmena:
Nije tema ali kad ste kod kardana,danas sam zvao ima na buvljosu kardanske cevi trebaju mi za presumera unutarnje cevi je 34x36 mm cena za obe cevi od 95 cm je 4100 din,jel to ok cena ili?
 
Znas kako...tesko mu pariraju i drugi traktori od 80ks npr sad Case Farmall 80JX ili neki slican mali traktor iste snage.
A da na pricamo o tome sto za 20 000e sa PDVom ne postoji traktor strane proizvodnje na koji to mozes da zakacis u dvoristu.
 
Meni je 34 krst na presi, prosle god kupio nov kardan za 549 , al sad kad je rus tu mozda i on nekad potegne a ne bih da karabudzim , radije bih tako nesto ubacio

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ja za rusa imam kardan sa krckalicom i to je obavezna stvar kod rusa kad se radi sa mašinama koje imaju zamajac a same nemaju neki vid te krckalice... Presa ima na sebi ali kosačica i berač ne, i tu je obavezno... Dajem samo za primer...
Kako kosacica nema krckalicu? A i ne znam jeste znali rus ne blokira kardan ako ne vratis rucicu do kraja, tako da ne vidim potrebu za krckalicom, ja je prvi ne koristim
 
Nema svaka kosacica krckalicu jebiga istovremeno napisali

Послато са moto e5 play помоћу Тапатока
 
Je l beše postoji tema na forumu "MTZ 892 ili 952"? Čini mi se da je bila,a ne mogu da je nadjem. Je l izmedju ta dva modela razlika samo u menjaču?
Jedan moj prijatelj bi da kupi jedan od ta dva,pa ako znate za neki da je na prodaju,da je u dobrom stanju i da je ravan most,javite :ppozdrav:
 
Kolege pozdrav, na red za recenziju došao je i MTZ 892 rm, prvi deo te recenzije možete videti na sledećem linku. Zahvaljujem ljudima koji su primetili da sam pogrešio u vezi podešavanja položaja volana. Hvala unapred na gledanju, komentarišite, delite, itd...
 
Nazad
Vrh