MTZ Belarus

Pa neznam baš tačno jel to preliv ali cevčica izlazi sa zadnje strane pa ispod pumpe najsigurnije da skinem pumpu i odnesem do bošiste pa neka on kaže šta je
 
Pa neznam baš tačno jel to preliv ali cevčica izlazi sa zadnje strane pa ispod pumpe najsigurnije da skinem pumpu i odnesem do bošiste pa neka on kaže šta je
Nista za brigu,stari tipovi izbace ponekad napolje malo nafte,dok novi sipaju u karter...malo elementi dotrajali,al moze to tako jos dosta da ide...
 
Nista za brigu,stari tipovi izbace ponekad napolje malo nafte,dok novi sipaju u karter...malo elementi dotrajali,al moze to tako jos dosta da ide...
Bas lepo,zbog obicne pumpe da strada ceo motor,nafta u ulju.....:udri:
Nego danas sam montirao hladnjak,primetio sam ovu rupu na pumpi za vodu,jel to treba tako ili je tu bila neka mazalica,mozda cep ?.


 
Treba tako, ako propusti semering tu ce se pojaviti voda i znak je da ga treba menjati a ujedno ne ide voda na lezajeve jer iscuri kroz tu rupu.
 
Vec tri puta za 10god sam menjao gumice na cilindru hidraulike ispod kabine sad vidim opet je pustio dali ima neki bolji,model cilinda od ovog postojeceg da se ugradi nov?Ili da uzmem ovakav isti ali da menjam gumice?
 
Jel ima neko ko je dobre volje da izmeri koliko je dugacka i siroka ploca koja spaja zvono i prednju kolevku od 820 ( ojacana sasija )?!Planiram da pravim,a ne znam dimenzije.
 
Da,znam da samo eurolux modeli imaju.Od drugara svi imaju standardni 820.Jel ima neko kome nije tesko da izmeri?
 
Ja sam kod mene pravio to pojačanje zbog prednjeg utovarivača i kad dođem kući izmjeriću znam da je debljina kod mog 12mm a original mislim da je 8 najviše 10 mm
 
[h=3]Сделано в ... PRC ???[/h]
k2oetl.jpg
 
Nazad
Vrh