McCormick

To si u pravu, šetači su najgori :osmeh:
 
Gledam ovu prvu sliku sto je sremac stavio i vidim da je isti powershift kao na mom case 5150.Mogu sledece da vam kazem kad je u pitanju popravka a to je da je vrlo jednostavno ,nista komplikovano ,ali da delovi nisu ni malojeftini.Obicna gumica -zaptivka je 30 tak evra ......
 
Mi smo radili predprosle godine.MTX 140 menjac kostao sa majstorom zajedno 2525eur.(menjali lamelice,lezajeve,osovinu jednu,gumice,potisne plocice)
 
Prvi put sam video McCormick-a u ovakvoj boji.

2chmf0g.jpg
 


Da li neko od kolega moze nesto vise da mi kaze o ovom modelu?

Da li su ove zadnje felne bas takve, nesto mi deluju slabe za plug obrtac ili neku masinu vece tezine? Da li je mnogo za njegov motor 7000rh ili da mi kaze neki prosek koliko mogu radnih casova da naprave do generalne u normalnim uslovima rada?
 
Da li je mnogo za njegov motor 7000rh ili da mi kaze neki prosek koliko mogu radnih casova da naprave do generalne u normalnim uslovima rada?[/QUOTE]

Nije njima problem motor, oni imaju ili original Kaminsov ili Iveko motor, problem im je menjač...
 
Mozes da mi pojasnis za menjac i jos nesto o modelu da mi kazes jer nista neznam a interesujeme.
Treba mi za oranje i spremanje,oko 65kj.
 
Ili imaju ipak Perkins motor,a menjač ko menjač ima lamelice i ploče i nije nerešljiva stvar a to više crkava na većim traktorima,dok na manjima retki slučaj.:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh