McCormick

Danas sam prosao pored agrocesle i vidim da stoje dva mccormika. ne znam dali su jos zastupnik ali vidim da imaju :sta:
 
To sto Claas pravi dobre kombajne neznaci da pravi dobre traktore,idite malo na mobile.de ili cak neki drugi sajt pa pogledajte Claas traktore svaki 4-5 su bez prednjeg mosta,pitajte coveka iz Cesterega kako mu se pokazao Claas traktor nakon 2 000 radnih sati,onda odete u Klek pa pitate sta je bilo sa Fendtom 3 godine starim=Crkao motor,o boze pa kako je crkao? na Fendtu to je nemoguce,2 stvar postujem svacije razmisljanje i konzervatizam ma koliko god grozan bio ali govoriti da je nesto lose toliko a nemate takav traktor to je bezveze,ja ga posedujem evo ima 3500 radnih sati i nisam imao nikakav kvar i sta sada? Mrksicevi traktori iz Itebeja znam koliko su ganjani pa sto o tome nepisete nego kako su samleli menjac na 15-20 traktora zbog neke greske koje su otklonjene u roku,nisu ostavljeni na cekanje delova kao kod Almexa,naravno forum je ovde za svacija misljenja pitanja i ostalo.Ne kazem da su traktori NAJBOLJI I SVE FULL!ali za cenu su opravdani.Brate mili koliko para toliko muzike kao iza sve.


Da Claas pravi dobre kombajne,pravi cak najbolje ;) ali i traktori su im dobri,jer ga posedujem i dobro se pokazao,a i u rangu je sa JD(ima njegovor motor u sebi,tj.zavisno od modela). Neko ce reci John Deere je John Deere,to stoji,ima dugu tradiciju i stvarno su jako dobri traktori,ali claas nista nije odmakao,cak za manje pare od JD mozes kupiti Claas-a sa boljom opremom,pre svega sa boljim menjacem. Ali ne bitno,a to sto ti poredis sa nekog sajta traktore sa/bez prednjeg mosta je cista glupost,mozda je to boljka,lose je odradjen prednji most ili ipak ko zna kako je pazeno/terano. To stosi napisao za McC iz Itebeja OD M.S. i oni su imal problema sa prednjim mostom pa su ih izbacili i vratili ravan,za menjace istina je da su imali problema,tj.na sva 3 su radjeni sad ne znam tacno na koliko rč,tj.lamele su menjane,a kasnije i motori radjeni stim da traktori imaju sad oko 15-20 000 rč,ali trakori su terani dan-noc ponekad,i mogu reci da se ta serija traktora extra pokazala,jedino sto su im menjaci boljka(nekoliko puta su ih radili),stoji to da je zadruga u pitanju i da se to samo sipa i ćera. Claasa baš kudiš da je loš i da ima lošu dostavu delova,tvoje mišljenje,mislim svako ima svoje ;) Za Fendt-a iz Kleka što si spomenuo,jeste,motor je počeo da trosi ulje,jedan cilindar je otisao tako barem sam čuo i na tako oko 3000 rč je rađen motor i ispostavilo se da na taj jedan cilindar nije bilo karike(jedna ili dve)ne znam,ali ipak ovo je info. "čuo,rek'o,kaz'o" ali nisam video,znaci samo prica koliko ima istine ne znam,ali to je jedan primerak fenda,svaki traktor ima boljku i gresku,ne mogu svi biti savrseni,budite malo realni!
 
Vidi se iz priloženih postova da jako loše poznajete materiju i bolje da se uzdržite od ovakvih komentara!
 
Vidi se iz priloženih postova da jako loše poznajete materiju i bolje da se uzdržite od ovakvih komentara!

Moguce da nisam upoznat,ali ovo sto sam napisao znam od ljudi koji su ih vozili,i kakvi su,tj.koje kvarove su imali....nista lose nisam rekao,po meni su ti trakrori zverke,msm koliko su radnih sati napravili u kako su terani. Svako ima svoje misljenje ;)

Mene zanima ova nova serija McC od oko 80 ks kakvi su? U poljoprivderniku sam video da je cena novog C-max 100(92 ks) 34 000 +pdv,predpostaljam da je od 80 ks nesto jeftiniji. E,sad me zanima da li neko ima iskustva,kako su se pokazali,od nekog kolege cuo,pohvale/kriike/mane?
 
Poslednja izmena:
Sta mislite za ovaj? 115ks i 5000r.h.

5yt4er.jpg
 
Dragane,koja bi bila njegova cena u Sbiji,inace dosta je cest problem menjaca na tim traktorima a zasto stvarno ne znam.
 
Da Claas pravi dobre kombajne,pravi cak najbolje ;) ali i traktori su im dobri,jer ga posedujem i dobro se pokazao,a i u rangu je sa JD(ima njegovor motor u sebi,tj.zavisno od modela). Neko ce reci John Deere je John Deere,to stoji,ima dugu tradiciju i stvarno su jako dobri traktori,ali claas nista nije odmakao,cak za manje pare od JD mozes kupiti Claas-a sa boljom opremom,pre svega sa boljim menjacem. Ali ne bitno,a to sto ti poredis sa nekog sajta traktore sa/bez prednjeg mosta je cista glupost,mozda je to boljka,lose je odradjen prednji most ili ipak ko zna kako je pazeno/terano. To stosi napisao za McC iz Itebeja OD M.S. i oni su imal problema sa prednjim mostom pa su ih izbacili i vratili ravan,za menjace istina je da su imali problema,tj.na sva 3 su radjeni sad ne znam tacno na koliko rč,tj.lamele su menjane,a kasnije i motori radjeni stim da traktori imaju sad oko 15-20 000 rč,ali trakori su terani dan-noc ponekad,i mogu reci da se ta serija traktora extra pokazala,jedino sto su im menjaci boljka(nekoliko puta su ih radili),stoji to da je zadruga u pitanju i da se to samo sipa i ćera. Claasa baš kudiš da je loš i da ima lošu dostavu delova,tvoje mišljenje,mislim svako ima svoje ;) Za Fendt-a iz Kleka što si spomenuo,jeste,motor je počeo da trosi ulje,jedan cilindar je otisao tako barem sam čuo i na tako oko 3000 rč je rađen motor i ispostavilo se da na taj jedan cilindar nije bilo karike(jedna ili dve)ne znam,ali ipak ovo je info. "čuo,rek'o,kaz'o" ali nisam video,znaci samo prica koliko ima istine ne znam,ali to je jedan primerak fenda,svaki traktor ima boljku i gresku,ne mogu svi biti savrseni,budite malo realni!

KOlega skoro sam bio u tvom selu na Mrksicevim salasima, oni imaju 2-3 MCCormick-a...
 
2 McC od 115ks,i 3 od 175ks. Sad ne znam,dal je neki prodat od velikih. Inace ima i nove Claas traktore,3 Axiona 810, i 2 ariona 430 i CAT challenger. Koji je povod bio posete,ako nije tajna? :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh